עדכונים חמים
עדכונים חמים
מתיקות בריאה – “וניל החיים”
לילך ניישטט

מתיקות בריאה – “וניל החיים”

הנדלניסטי”ת ואשת העסקים לילך ניישטט השיקה השבוע מותג בוטיק חדש – קונדיטוריית בוטיק לקינוחי בריאות ללא סוכר וללא קמח. המותג החדש נקרא “וניל החיים” ובעתיד הקרוב אמור להיות משווק ברשתות המובחרות

עד לפני כמה זמן המחשבה על הקמתה של קונדיטוריה לקינוחי בריאות לא עמדה בראש מעיניה של לילך ניישטט, נדל”ניסטית ואשת עסקים מוכרת עבר למעלה מעשור בתחום הנדל”ן, אולם כאשר שמעה כשאביה (שהוא חולה סוכרת זה שנים ונעזר בכדורים) סיפר לה בייאוש שהסוכרת עלתה למדדים לא הגיוניים וקראו לו דחוף להגיע לקופת החולים להתחיל לקבל זריקות אינסולין, משהו בתוכה התקומם.

“הוא היה שבור, אי אפשר לתאר כמה,” מספרת ניישטט בפוסט מרגש שכתבה בפייסבוק לרגל השקת המותג. “באותו רגע הפצרתי בו שלא יתחיל זריקות, זה לקחת אחריות והחלטה כבדת משקל, המחשבה שאולי אני מסכנת אותו וחלילה מה יקרה אם לא יזריק דחוף, אבל המצפון שלי היה נקי כי הכתבתי לו תנאים: ‘אבא, מהרגע הזה אתה לא נוגע בסוכר, לא בפירות ולא בפחמימות’. דאגתי לאפות ולהביא לו בכל פעם עוגות ועוגיות ללא סוכר, כדי לעזור לו להרגיע את הכמיהה לסוכר וקרה הנס שייחלתי לו: מצב הסוכר התאזן אצלו והוא לא נזקק בסוף לזריקות אינסולין.”

מאז החלה ניישטט לאפות ולהכין מבחר קינוחים ללא סוכר ויצרה קשר עם מפעלים גדולים שיוכלו להכין את המתכונים המיוחדים והבריאים,וכעת, כאמור הם ממותגים וישווקו ברשתות המובחרות.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן