עדכונים חמים
עדכונים חמים
מחלקת הנוער חוזרת לפעילות, המאמנים נפגשו לערב מיוחד

מחלקת הנוער חוזרת לפעילות, המאמנים נפגשו לערב מיוחד

הפועל חדרה ערכה השבוע מפגש ראשון של כל מחלקת הנוער לקראת החזרה לפעילות ובעיקר לקראת ההיערכות לעונה הבאה עם הצוות הניהולי והמקצועי החדש.

המועדון הציג את הכוורת הניהולית החדשה, בראשותו של בני צימרמן שימשיך להוביל את המחלקה. קובי עיני ישמש כמנהל התפעולי של המחלקה. בצד המקצועי שרון זהביאן החליף את ישראל צרפתי וישמש כמנהל המקצועי של כל המחלקה ואילו חבר העמותה נמרוד אטיאס יעבוד יחד איתו ויהיה המנהל הספורטיבי של מחלקת הנוער.

במפגש נכחו כל הצוות הניהולי והמקצועי יחד עם כל המאמנים במחלקה ונכחו גם חלק מחברי ההנהלה והעמותה.

היועץ המקצועי של המועדון כולו, אורן גולן, פתח את הערב ואמר: “אני שמח לראות המשכיות של מאמנים אצלנו. ההון האנושי זה החוזקה שלנו כמועדון. בנוסף, כיף לי לראות אנשים שחזרו אלינו. עברנו מהפכה לא פשוטה עם עזיבתו של ישראל צרפתי, שיש לי רק מילים טובות לומר עליו, אבל חשוב לזכור שהנכס הכי גדול שהצלחנו להשאיר הוא בני צימרמן”.

גולן התייחס גם לצד המקצועי ואמר: “אנחנו בדרך נכונה. אין ספק שבהפועל חדרה בונים משהו נכון לטווח ארוך. הקבוצות הבכירות שלנו בליגת העל ואם נצליח לשרוד שם מספר שנים ברצף זה יהפוך אותנו למועדון חזק מאוד, ואנחנו בדרך לשם”.

אחריו דיבר המנהל המקצועי שרון זהביאן: “אין זכות קיום למועדון בלי שחקני בית. אורן הוכיח לי שהוא פותח דלתות לאנשים, וצריך רק לרצות להתקדם במערכת. תודה גדולה לכל הצוות שמלווה אותי ואותנו, ויש לנו מערכת גדולה שתעזור לנו ליישם את מה שאנחנו מאמינים בו. הסוד טמון באנשים. אם יהיו פה אנשים טובים, יהיה לנו שקט. אנחנו כבר נדע לייצר את הדרך, אבל אפשר יהיה לעבוד”. לאחר מכן זהביאן הציג במשך כחצי שעה את האני מאמין שלו במצגת מרשימה למאמנים.

אחריו עלה לבמה קובי עיני והנחה את המאמנים בכל נושא החזרה לשיגרה וההקפדה על ההנחיות בנוגע לקורונה.

נמרוד אטיאס, המנהל הספורטיבי החדש של המחלקה, סיכם את הערב ואמר: “תודה לכל חבריי לעמותה, לאורן גולן ואלי דגני על האמון והתמיכה להוביל כמנהל ספורטיבי את מחלקת הנוער. מבחינתי מחלקת הנוער זה ערך עליון ואנחנו נשקיע ונתמוך בכדי לתת לכם ולשחקני המועדון את הכלים הטובים ביותר על מנת שנבנה כאן שחקני עתיד וזהות לקבוצה הבוגרת”.

 

צילומים: שלומי גבאי

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן