עדכונים חמים
עדכונים חמים
שימו לב – חניה במרכז עסקים ראשי מתרחבת
רחובות מע"ר בחדרה וטבלה

שימו לב – חניה במרכז עסקים ראשי מתרחבת

אלו רחובות נכללים במע”ר, כמה זמן ניתן לחנות בהם ומה חשוב לדעת לפני שחונים? כל מה שרציתם לדעת על הרחבת מרכז העסקים הראשי בעיר

 

עיריית חדרה הרחיבה את אזור המע”ר (מרכז עסקים ראשי) ברחובות המסחריים במרכז העיר, שכעת כולל בין היתר מקטעים מרחובות נוספים כגון הלל יפה, הגיבורים והרברט סמואל. זמן החנייה ברחובות המע”ר הוא למשך 3 שעות לכל היותר, לרכב הנושא תו תושב חדרה בחינם ובחובה להפעלת אמצעי תשלום חנייה סלולארי (פנגו/ סלופארק).

השינוי העיקרי יחול על תושבי המע”ר, שבעבר יכלו לחנות ללא הגבלה בכל רחובות המע”ר וגם ברחבי העיר, ולאור הרחבתו, תושבים שברשותם תו תושב באזור המע”ר,  יקבלו תו תושב חדש לפי רחוב מגוריהם ותותר להם חנייה חופשית ברחוב מגוריהם וכן ברחבי העיר ללא הגבלה, ואילו ביתר חלקי המע”ר יידרשו להחנות עד שלוש שעות ללא תשלום וחובה להפעיל אמצעי תשלום חניה סלולרי  פנגו או סלופארק.

עבור תושבים שמתגוררים ברחובות או מקטעי רחובות שנוספו לאזור המע”ר יופק תו תושב חדש לפי רחוב מגוריהם ותותר להם חנייה חופשית ברחוב מגוריהם וברחבי העיר ללא הגבלה, ואילו ביתר חלקי המע”ר יתבקשו לחנות עד לשלוש שעות ללא תשלום וחובה  הפעיל אמצעי חנייה סלולרי פנגו או סלופארק.

שאר תושבי העיר בעלי תו תושב בתוקף יחנו על פי התמרור המקומי באזור המע”ר, קיימת חובת הפעלת אמצעי תשלום עד 3 שעות חינם. ואילו ברחבי העיר החניה חופשית כל שעות אכיפת החניה.

מפת המע”ר החדש, הכוללת בתוכה את הרחובות או מקטעים מהרחובות הנשיא, ששת הימים, אחד העם, הגיבורים, תרנ”א, יצחק רבין, רוטשילד, הרברט סמואל, הלל יפה, הרצל, אורנשטיין, הבנים, קוטלר, לרמן וגורדון, תכנס בקרוב לתוקפה.

באגף אכיפה וביטחון מבקשים להדגיש כי על כל בעלי תווי התושב בעיר להקפיד להחנות את רכבם בכחול לבן על פי התמרור המקומי.

תושבי חדרה מגיל 70 בעלי תו תושב המתאים לאזור המע”ר, ראשיים להחנות באזור המע”ר וברחבי העיר ללא אמצעי תשלום.

עבור משתמשי חניה ללא תו תושב שיבקשו להחנות את רכבם בחניית מע”ר או ברחבי העיר, קיימת החובה להפעיל אמצעי תשלום סלולרי פנגו /סלופארק על פי אזור החניה המתאים והחנייה בתשלום.

החלטת העירייה על הרחבת המע”ר התקבלה בהתאם למדיניותו של ראש העיר לעידוד העסקים במרכז העיר וכחלק ממספר צעדים שנעשו לאחרונה להגדלת פוטנציאל החנייה במרכז העיר, תחלופת הרכבים וכן תנועת הלקוחות באזור. אחד מהצעדים לצד הרחבת המע”ר, היה הכשרת  כ  30 תאי חניה  לחניות אקספרס באזורי מסחר מוגבר בעיר, המאפשרות חנייה קצרה של עד 30 דקות. צעדים אלו צפויים לשפר משמעותית את נושא החנייה במרכז העיר וכן לשפר את חוויית הקנייה, כשהשורה התחתונה היא, יותר מקומות חנייה פנויים משמע יותר לקוחות פוטנציאליים.

כל התושבים בעלי תו תושב בתוקף (כלל סוגי התווים) אינם נדרשים להגיע למשרדי אגף החנייה לצורך החלפת מדבקת תו התושב. העדכון לסוג התו יעשה באופן אוטומטי במערכות הממוחשבות של העירייה.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן