עדכונים חמים
עדכונים חמים
עיריית חדרה זכתה בפרס הפרויקט המצטיין
בלשכת ראש העיר

עיריית חדרה זכתה בפרס הפרויקט המצטיין

התחרות מתקיימת זו השנה ה-17

 

עיריית חדרה הייתה הראשונה להשתמש בתקופת הקורונה באפליקציית “חגי – לניהול חלוקת סלי מזון”, וזכתה על כך בפרס הפרויקט המצטיין של השנה

בן-דיין והניג צילום באדיבות אנשים ומחשבים

עיריית חדרה זכתה בפרס הפרויקט המצטיין של השנה בתחרות “מצטייני המחשוב 2020” של קבוצת “אנשים ומחשבים”, על אפליקציית  “חגי – לניהול חלוקת סלי מזון בתקופת הקורונה”.

האפליקציה שפיתח נועם הניג מיועדת לארגונים המחלקים סלי מזון למשפחות באמצעות  מתנדבים, כאשר עיריית חדרה הייתה הראשונה להשתמש בה לאחר התאמות ייחודיות לצרכיה, ואחריה הצטרפו רשויות נוספות וכן פיקוד העורף אשר אימץ את האפליקציה כחלק ממערך חלוקת המזון בסגר  הראשון.

את הפרס עלו לקבל מנהל אגף מערכות מידע בעירייה דוד בן-דיין שהטמיע את האפליקציה בעיריית חדרה, ומפתח האפליקציה נועם הנינג.

מערכת חגי הינה כלי דיגיטלי מתקדם המנגיש במקום אחד את כל מערכת חלוקת המזון, זאת באופן שימושי, ידידותי למשתמש ומיושם בטלפון סלולארי חכם. האפליקציה מסייעת לחלוקת מזון באופן יעיל לאלפי אנשים, תוך ניווט באופן מיטבי וחלוקה מדויקת המביאה לצמצום כוח אדם הנדרש לחלוקת המזון ולשמירה על הנחיות התו הסגול.

—————————

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

—————————

את האפליקציה פיתח הניג לזכר אחיינו חגי איינמר, ותרם אותה לכל דורש ללא קבלת כל תמורה. על תרומתו זו אף קיבל את אות הנשיא למתנדב.

לדבריו, חגי שנפטר בינואר 2020 בגיל 23, תמיד היה בצד המעניק והתורם, עסק כל כולו בהתנדבות, נתינה וחיבור בין אנשים, ובכך היווה השראה לרבים.

עבור דוד בן-דיין, זו השנה השנייה ברציפות שמערכת שפעל להטמעתה בעירייה זוכה בפרס מצטייני המחשוב. בשנה שעברה פעל לפיתוח והטמעת יישומון TikTak, עליו זכתה עיריית חדרה בפרס מצטייני המחשוב IT AWARDS לשנת 2019 של קבוצת “אנשים ומחשבים”.

התחרות מתקיימת זו השנה ה-17, כאשר השנה הוגשו 847 פרויקטים ב-11 קטגוריות. הפרויקטים הוגשו על-ידי ארגונים ממשלתיים, עיריות, כוחות הביטחון, מוסדות ממשלתיים, ארגונים מסחריים, בנקים, מוסדות רפואיים, חברות ביטוח, מוסדות להשכלה גבוהה ועוד. עיריית חדרה זכתה בפרס הפרויקט המצטיין בקטגוריית פרויקטי קורונה.

לאחר הטקס הוזמן בן-דיין ללשכת ראש העיר צביקה גנדלמן, שם הציג את הפרס בפני ראש העיר אשר שיבח את פעילותו להטמעת שירותים מקוונים בעיריית חדרה לטובתם ורווחתם של תושבי העיר.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן