עדכונים חמים
עדכונים חמים
עו”ד מירי נחשונוב ופוקס יצאו אל קופות החולים והעניקו את השי
צוותים הרפואיים בקופות החולים בעיר

עו”ד מירי נחשונוב ופוקס יצאו אל קופות החולים והעניקו את השי

 שי מתוק לנשים בצוותי הרפואה

 

 

עיריית חדרה העניקה שי מתוק ואגרת הוקרה לנשים בצוותי הרפואה בקופות החולים בעיר, על תפקודן המסור בימי הקורונה

לציון יום האישה הבינלאומי חילקה עיריית חדרה שי מתוק לנשים העובדות בצוותים הרפואיים בקופות החולים בעיר.

הנשים קיבלו שוקולד איכותי שיצרו חניכי מית”ר נירים חדרה במסגרת “גוונים של מתוק”, בצירוף אגרת הוקרה שעליה חתומים ראש העירייה, צביקה גנדלמן, חברת המועצה ויו”ר ועדת נשים בעירייה עו”ד מירי נחשונוב, ויועצת ראש העיר לענייני מעמד האישה רויטל פוקס. באגרת נאמר: “לנשים בצוותי הרפואה של קופות החולים, שי מתוק לציון חודש האישה בהוקרה על מאמציכן, מסירותכן, ודאגתכן לבריאות הציבור בכל שעה ובכל עת, ובמיוחד בימים אלה של ההתמודדות עם נגיף הקורונה. תודה ויישר כוח”.

עו”ד נחשונוב ופוקס יצאו אל קופות החולים והעניקו את השי והאגרת לנשים העובדות בצוותי הרפואה, כדי לחזקן ולהביע להן תודה בשם כל תושבי העיר.

————————

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

—————————

פוקס: “אנחנו מודים לנשים בצוותים הרפואיים על העשייה. כמנהלת המחלקה לאזרחים הוותיקים אני מודה על היחס החם שהעניקו לאזרחים ותיקים, על כך שעטפו אותם בתקופה הקשה. לא קל לשלב בין אימהות לקריירה, והנשים עשו זאת בהצלחה. בחרנו להעניק להן שי פרי עבודה של מית”ר נירים חדרה לנוער בסיכוי. חשוב לנו שיהיה להם תעסוקה, ובד בבד  להביע באמצעותם את האהבה והערכה שלנו לנשים ביום האישה ובכל ימות השנה”.

נחשונוב: “השנה, יותר מתמיד, דרשה המציאות מהנשים בצוותים הרפואיים לעבוד קשה יותר מתמיד תוך שילוב אימהות לילדים ללא מסגרות חינוכיות,  משימה מאוד מאתגרת. לכן, היה חשוב לנו לחזק אותן ולהביע את תודתנו ולאחל להן יום אישה שמח”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן