עדכונים חמים
עדכונים חמים
משלבים ידיים

משלבים ידיים

במועצה מקדמים שיתוף פעולה בין הרשות לציבור במטרה לקדם פעולות ניקיון ומודעות לסביבה

סגן ראש המועצה פרדס חנה כרכור הרב יעקב צדקה מחזיק תיק שפ”ע וחבר המועצה עוה”ד אביעד סיני, יו”ר הוועדה לאיכות הסביבה, ערכו פגישה משולבת עם צוות תושבים שפועל במסגרת הוועדה לאיכות הסביבה הכולל את יוסי לוי, דורון קדמיאל, נעמה אביטל, עמרי רבינא, עירית גור, אייל דיין ויסמין רותם .הצוות הפועל תחת הוועדה לאיכות הסביבה, הכין תוכנית לשיתוף פעולה בין הציבור לרשות המקומית ותכליתו לשפר את הניקיון במושבה תוך שותפות מלאה בין התושבים למועצה.

במסגרת זאת הציע הצוות כי תחתם אמנה בין הציבור לרשות המקומית, ייערכו מבצעי ניקיון ותוכנית חינוך בעניין, תשופר הפרדה במקור, תקודם תוכנית לקומפוסטרים שכונתיים, יוטמעו כלים רב פעמיים בצהרונים ועוד.

המפגש נערך בבית יד לבנים במגבלות הקורונה, כהכנה לקראת ישיבת ועדת איכות הסביבה, שם תידון התוכנית ומשם תועבר לאישור ההנהלה והמועצה.

הרב צדקה מסר כי הוא מודה לתושבים על התוכנית החשובה. “אגף שפ”ע מקדם חלק מהנושאים כבר היום ופועל במרץ לשיתוף פעולה עם התושבים ועם הוועדה לאיכות הסביבה לחיזוק ולשיפור את פני היישוב.”
עוה”ד אביעד סיני, יו”ר הוועדה לאיכות הסביבה, אמר כי הוא מעריך מאוד את שיתוף הפעולה עם התושבים ואת העבודה המצוינת שנערכה על ידם. “האמנה היא רעיון מעולה וחשוב לרתום את הציבור כדי לשמור על איכות הסביבה במושבה.” עוד מסר כי הוא שמח על היוזמה של שילוב כוחות עם סגן ראש המועצה ועם אגף שפ”ע.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן