עדכונים חמים
עדכונים חמים
ממשיכים בסיוע לעסקים המקומיים פרדס חנה כרכור

ממשיכים בסיוע לעסקים המקומיים פרדס חנה כרכור

פטור משכר דירה לחודש לעסקים שפועלים בנכסי המועצה

ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור, הגר פרי יגור : “מחויבים לעסקים המקומיים שלנו ועושים כל מה שביכולתנו על מנת לתמוך ולסייע להם לצלוח את התקופה.

חשיבותם של העסקים לכלכלה המקומית כמנוע לצמיחה וליצירת מקורות תעסוקה חשובה לחוסנה של הרשות והנהלת המועצה ממשיכה בניהול אחראי ובמחויבות לסל הסיוע המקומי”.

הנהלת המועצה המקומית פרדס חנה כרכור אישרה סיוע נוסף לעסקים המקומיים, פטור למשך חודש נוסף מתשלום שכר דירה לעסקים אשר פועלים בנכסי הרשות במטרה לסייע ולהקל על העסקים שהיו סגורים במהלך הסגר השלישי ובכלל. סה”כ המועצה פטרה את העסקים השוכרים מ- 3 חודשי שכירות.

סיוע המועצה לעסקים המקומיים החל עם פרוץ מגפת הקורונה, כבר בגל הראשון, כזכור, בהתאם לחקיקה, המועצה ביטלה את חיובי הארנונה לחודשים מרץ, אפריל ומאי 2020 .

הפטור ניתן לעסקים המקומיים בהתאם לקריטריונים שנקבעו בחוק  והשיפוי עמד על כ- 7 מיליון ₪. לצד זאת ראש המועצה, הגר פרי יגור והנהלת המועצה אישרו סל הטבות רחב ובנוסף לסיוע המדינה שכלל:  300 אלף ₪ פטור משכר דירה לחודשיים לעסקים הפועלים בנכסי המועצה, 120 אלף ₪ פטור מאגרת רישיון שילוט, הקלה לבעלי עסקים להארכה של רישיונות עסק או היתר, מסלול ירוק וקיצור בירוקרטיה לבעלי עסקים, סיוע בירוקרטי בהטמעת התו הסגול, סבסוד הכשרות מקצועיות בשיתוף מעו”ף, קמפיינים לעידוד רכישה מקומית בשלטי חוצות וברשתות, ועוד.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן