עדכונים חמים
עדכונים חמים
יום מעשים טובים ה-15 יוצא לדרך פרדס חנה כרכור
מועצת פרדס חנה כרכור

יום מעשים טובים ה-15 יוצא לדרך פרדס חנה כרכור

מאירים את הטוב 

 

 

ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור, הגר פרי יגור:  “פעילות יום המעשים הטובים מציינת יום שיא לעשייה ההתנדבותית שנעשית ברחבי המושבה מידיי יום. מודה למתנדבות והמתנדבים הרבים ולכל מי שלוקח חלק”.

פרויקט הדגל של עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון יוצא לדרך גם בתקופת הקורונה, ויתקיים ב-16 במרץ. השנה נקיים את אתגר ה-FAMING  במטרה לשנות את השיח ברשתות ולעודד אנשים לשתף בסיפורים ובמסרים חיוביים. יום מעשים טובים 2021 מתקיים זאת השנה ה-15 ברציפות, ביום שלישי ה-16 במרץ ויכלול מאות אפשרויות התנדבות ופעילויות לעשיית הטוב בהתאם למגבלות הקורונה, הן בחוץ והן מהבית. יום מעשים טובים הינו יום שיא לפעילות שנתית של עמותת רוח טובה, המציעה התנדבות בהתאמה אישית, לאורך כל השנה וגם ….משתתפת.

בין הפעילויות המתוכננות רחבי המושבה :בנק חלומות לילדים עם צרכים מיוחדים, חידוש המרחב הציבורי ואומנות רחוב, ילדי הצהרונים יחד עם הצוות יאמצו את מסגרות החינוך ביישוב, בניית אדניות לדיירים בכיסא גלגלים, העצמת נערות ועוד.

בפעילות היום ייקחו חלק היחדה להתנדבות באגף רווחה וקהילה, מרכז צעירים, מתנ”ס פרדס חנה כרכור, מרכז למשפחה, יחידה סביבתית ועוד.

לצד הפעילות השוטפת, יום מעשים טובים השנה הוא בסימן: “FAMING – להאיר את הטוב”, כשמטרתו לשמש “קונטרה” לתופעת ה SHAMING ברשתות החברתיות. ברשתות החברתיות עלה אתגר ה- FAMING# המעודד את הציבור לשתף בסיפורים טובים, מסרים חיובים ופירגונים על אנשים, עסקים, ארגונים וכד’. יוזמת יום מעשים טובים, שרי אריסון: “השנה יום מעשים טובים יתקיים במתכונת שונה  ועל פי ההנחיות, כי לעשות טוב ולהיות טוב – תמיד אפשרי. מאז ומתמיד הרעיון של יום מעשים טובים היה לשים זרקור על עשיית הטוב כדי להגדיל את מעגלים ולהאיר את הטוב – וכך נעשה גם השנה בישראל ובעולם”.

—————————-

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

—————————-

רפי אלול, יו”ר עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון : “השנה, יותר מתמיד, אנו נדרשים להפגין סולידריות חברתית ולתת כתף לאנשים החלשים בחברה שלצערנו נפגעו בצורה הכי קשה מהמגפה.  אני קורא לכולם להירשם ולקחת חלק ביום מעשים טובים, שאני מאמין שיהווה סימן להתחלה של חזרה לשגרה לה אנו מייחלים”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן