עדכונים חמים
עדכונים חמים
התמונות הזוכות בתערוכה הבינלאומית “תמונת השנה 20/21”
גנדלמן וגישר עם יוזם התערוכה

התמונות הזוכות בתערוכה הבינלאומית “תמונת השנה 20/21”

הוצגו בחדרה בשיתוף העירייה – חדרה נשארת בתמונה

 

תערוכת צילומים מרהיבה מוצגת בחדרה במסגרת התחרות הישראלית “תמונת השנה 20/21”. מדובר בתחרות שנערכה בחדרה זו השנה השנייה, אליה הוגשו מאות צילומים – שבכל אחד מהם נשקפת זווית הראייה הייחודית, האופי והתחושות של האמן היוצר.

התערוכה מוצגת בשיתוף עיריית חדרה ומשרד העלייה והקליטה, ומתקיימת תחת הגבלות התו הירוק. הצילומים התמקדו בשמונה קטגוריות: חתונה, דומם, כתבה, ז’אנר, דיוקן, העיר הגדולה, נוף, בעלי חיים.

חבר שופטים בינלאומי שמנה נציגים מתחומי צילום ועסקים מיפן, רוסיה, קזחסטן וישראל, דירג את הצילומים ברמה המקצועית והכריז על הזוכים בקטגוריות השונות. תמונות הזוכים הוצגו בתערוכה המסכמת של התחרות, שמוצגת כאמור בחדרה.

פתיחת התערוכה התקיימה במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן וסגן ראש העיר רומן גישר, הממונה על תיק הקליטה בעירייה, סמנכ”לית העירייה ד”ר אוסנת ספורטה, מנהל אגף אתו”ס אלחנדרו ביאר, נציגי משרד הקליטה, מנהלת מחלקת הקליטה לריסה בורסוקר, והצלם אמן בוריס קולמגמבטוב – שיזם את התחרות.

לדברי גישר, “זוהי שנה מאתגרת, והיכולת שלנו סוף סוף להתפנות לתרבות ופנאי מרגשת, אנו חיים בעולם מלא רגעים של קסם. ביכולתם של הצלמים לתפוס את הרגעים האלה ולהציגם בכנות ובבהירות. כל צלם הוא אמן, ועל כך תעיד איכותם הגבוהה של העבודות שהוגשו לתחרות. אני שמח שבחדרה מתקיים אירוע כה משמעותי בממדיו, וכולי תקווה שרבים ינצלו את ההזדמנות לבקר בתערוכה המרשימה הזו, וליהנות מהיצירות המרשימות”.

ראש העיר צביקה גנדלמן אמר כי קיום התחרות והתערוכה המסכמת שהוצגה בעקבותיה תורמים לקידום הצילום האמנותי בישראל, ומעודדים צלמים ישראלים רבים נוספים להציג את יצירותיהם ולהגיע להישגים אמנותיים ומקצועיים בארץ ובעולם.

ראש העיר שיבח את המארגנים, והודה על הצגתה בחדרה של התערוכה המסכמת. כמו כן הביע את תמיכתו בהפיכת התערוכה למסורת בעיר.

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >> 

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן