עדכונים חמים
עדכונים חמים
הניו יורק טיימס קבע כי קיסריה…
ליאור פריטי מיכאל כרסנטי ומשלחת הדיפלומטים בנמל קיסריה צילום מירי צמחי

הניו יורק טיימס קבע כי קיסריה…

שגרירים ודיפלומטים ביקרו בנמל קיסריה – סנונית ראשונה בחזרה לשגרה?

אחרי שהניו יורק טיימס קבע כי קיסריה נמנית בין עשרת אתרי התיירות שחייבים לבקר בהם בשנת 2020, הגיעו השבוע11 שגרירים ודיפלומטים בכירים לביקור במרכז המבקרים החדשני של נמל קיסריה ובמועדון הגולף הבינלאומי שהקימה קרן אדמונד דה רוטשילד ביישוב.

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה, ליאור פריטי, סמנכ”ל פיתוח מסחר ותיירות, וורד שריג, מנהלת נמל קיסריה, הדריכו את הדיפלומטים שהגיעו מקנדה, סרי לנקה, אוסטריה, אוקראינה, קולומביה, תאילנד,

פנמה והונדורס והציגו בפניהם שלל תגליות וממצאים ארכיאולוגים שנחשפו בקמרונות הנמל.

האנה ליקו, שגרירת אוסטריה, שהיא גם ארכיאולוגית בהכשרתה הביעה הערכה רבה למאמצי הקרן לחשיפת ערכי מורשת, היסטוריה וטבע מרשימים וייחודיים כל כך. היא ציינה, “זה היה מרגש ממש לעשות את המסע ההיסטורי הזה בין המיצגים והעתיקות החושפים את ההיסטוריה, ההוד וההדר של העיר המדהימה הזו באופן המעורר השראה.”

מרגריטה מרדס, שגרירת קולומביה, הביעה התפעלות מדמותו המרשימה ורבת התהפוכות של המלך הורדוס המוקרנת על המסך המקומר שבמרכז המבקרים, ובחתימתה בספר האורחים שיבחה שגרירת נפאל, הגב’ אן דן סאקה, את עבודות השימור יוצאות הדופן שאליהן נחשפה.

בצאתם מהנמל קיבלו השגרירים למזכרת את הספר המרשים “פרויקט קיסריה 2019-2015” ואת הביקור סיימו על מדשאות מועדון הגולף של קיסריה.

 

 

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן