עדכונים חמים
עדכונים חמים
המועצה המקומית פרדס חנה כרכור נערכת לחורף

המועצה המקומית פרדס חנה כרכור נערכת לחורף

כהיערכות לחורף הקרב ובא המועצה המקומית פרדס חנה כרכור מקיימת בשבועות האחרונים היערכות לקראת ימי החורף. את הערכות המועצה הוביל מנכ”ל המועצה, קובי אלון יחד עם אגפי ומחלקות המועצה שביניהם: אגף השפ”ע, מחלקת המים, מחלקת החשמל, מחלקת הבטיחות והביטחון מחלקת התפעול של המועצה מגוון פעולות שביניהם:  פתיחת תעלות ניקוז ראשיות, פתיחת קולטני גשם בכבישים דרכם מחלחל הגשם לניקוז הראשי, טיפול במערכות הניקוז בכלל רחבי היישוב, גיזום ענפי עצים שעלולים להוות מפגע בחורף ועוד.

נוסף לזאת, מחלקת הביטחון של המועצה ביצעה בקרה של תקינות ציוד החירום הנדרש עבור צוותי המועצה במידה ונידרש לאירועי חירום כגון הצפות, קריסת עצים ועוד. בין השאר נבדק גם ציוד משאבות המים, גנרטורים לחירום, ציוד ביגוד החורף של הצוותים, תאורות חירום ועוד.

גם מוסדות החינוך נערכים לחורף, אבות הבית של בתי הספר הונחו לדאוג לניקיון כולל של המרזבים וגגות המבנים מפני מפגעים שהצטברו במהלך החודשים האחרונים, כך גם גני הילדים שהונחו גם הם.

כזכור, לפני כחודש  מחלקת התפעול של המועצה גייסה לשרותיה את “המשאית הצהובה” שביצעה סבב סגירת בורות נוסף ברחבי המושבה וכחלק ממוכנות כבישי המועצה לחורף הקרב. לאחר שנים, בוצע יישור קו מלא לסגירת בורות בכבישי המושבה. סגירת בורות נוספת תערך גם בחודשים הקרובים וכחלק מהתחזוקה השוטפת.

 

בתוך כך המועצה מבקשת את תשומת לב התושבים, תושב/ת שזיהה או נתקל במפגע כגון: עץ/ ענפים נופלים, כבלי חשמל מסוכנים, בורות בכביש ועוד מתבקש/ת להודיע על כך למוקד המועצה (24 שעות ביממה) על מנת שהמועצה תוכל לטפל במפגע בהקדם.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן