עדכונים חמים
עדכונים חמים
בי”ס נועם זכה בפרס החינוך הממלכתי דתי הארצי
ביהס נועם פרדס חנה כרכור

בי”ס נועם זכה בפרס החינוך הממלכתי דתי הארצי

      בדרכי נועם – פרדס חנה כרכור

 

 

ביה”ס נועם, מפרדס חנה כרכור, זכה השבוע בפרס החינוך הממלכתי דתי הארצי על מצוינות לימודית, ערכית, חברתית ורוחנית. כזכור, הליך הבחירה של ביה”ס החל בסיור ועדת הפרס שנערך לפני כחודש וחצי ולאחר שביה”ס זכה קודם לכן בפרס החינוך המחוזי של חמ”ד.

מנהל ביה”ס, רחמים ביטון, הוביל את הסיור יחד עם הצוות החינוכי של ביה”ס. תלמידי מקהלת ביה”ס “פרחי נועם” קיבלו את המבקרים בחצר ביה”ס במחרוזת שירים בניצוחו של המורה למוסיקה הרב דורון דהרי. מנהל ביה”ס סקר את הדרך שעבר ביה”ס מאז עבר מחדרה לפרדס חנה לפני 7 שנים עם 200 תלמידים ועד היום, כשביה”ס מונה 470 תלמידים. כל זאת ועוד הדגיש רחמים ביטון את הנושא הערכי-תורני ולימודי הקודש בביה”ס כמהווים תשתית בחזון ביה”ס בד בבד עם הדרישות ללימודים אקדמיים ברמה גבוהה.

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

בתוך כך ציינה השבוע מנהלת אגף החינוך, אילנה זגול : “ברכות חמות וגאווה גדולה על זכיית ביה”ס נועם בהנהגתו של הרב רחמים ביטון, בפרס החמ”ד הארצי. הפרס ניתן הודות לעשייה חינוכית, פדגוגית משמעותית ופורצת דרך תוך אימוץ גישות “אחרות” ומאתגרות בטיפול בקבוצה ובפרט. הוקרה לצוותי החינוך ובעלי התפקידים השונים על עבודתם המקצועית והמסורה שנעשית מתוך שליחות ואמונה ועל חלקם בפרס מכובד זה”.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן