עדכונים חמים
עדכונים חמים
משתכללים במאבק בקורונה

משתכללים במאבק בקורונה

במועצה ממשיכים ליזום דרכים להילחם במגיפה ולהמשיך לסייע לכל מי שנזקק לכך  

המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור סיימה להקים השבוע מרכז שליטה קורונה רשותי

בשיתוף משרד הבריאות, פיקוד העורף ומשטרת ישראל. את המרכז, שממוקם בנווה פרדסים, ינהל אהוד עמרם ויאיישו אותו 12 עובדי מועצה, מתוך 20 עובדי מועצה שעברו הכשרה ייעודית כמתשאלים לסיוע ולקטיעת שרשראות ההדבקה.

עובדי המועצה יבצעו את התשאול מרגע דיווח על מאומת/ת קורונה ועד למציאת מי שבא עם המאומת/ת במגע ובכך להביא לקטיעת שרשרת ההדבקות במושבה ולצמצם את התחלואה.

ראש המועצה הגר פרי יגור הנחתה זה מכבר על הקמת צוות ייעודי האמון על ניתוח הנתונים המועצתיים, ותפקידו בין השאר להביא למיקוד הפעילות בהתאם לאזורי התחלואה במושבה. לצד הפעילות של הצוות ומרכז השליטה אגף הרווחה והקהילה של המועצה יוצר קשר עם כלל המאומתים, על מנת לבדוק אם הם זקוקים לסיוע וממלאים אחר הוראות הבידוד.

מדור לאזרחים ותיקים מצוי בקשר רציף עם אוכלוסיית הוותיקים מגיל 65 ומעלה ונערך לסייע ככל שניתן.

מוקדי הסיוע הרשותיים ממשיכים לפעול כרגיל. מוקדי הסיוע בתחומי התנדבות וקהילה (טל’: 04-8209727), מוקד שירות פסיכולוגי חינוכי (טל’: 054-4767426), מוקד חינוכי להורים ותלמידים (ווטצאפ: “053-3662236) ומוקד רשותי 106 הזמין 24/7. שאר המוקדים יהיו זמינים בימים א’-ה’ ובין השעות 16:00-08:00.

בתוך כך הוגברו מאמצי האכיפה של המועצה למניעת התקהלויות וקיום הנחיות הקורונה. בשבוע שעבר פוזרה התקהלות שכללה כ-200 משתתפים שהתקיימה בניגוד להנחיות. בעל האולם נקנס ב-5,000 ₪ ומשתתפי האירוע נקנסו גם הם על אי קיום ההנחיות. מחלקת הפיקוח של המועצה והשיטור העירוני פועלים בשטח ביתר שאת על מנת לפזר התקהלויות ולבצע פעילות אכיפה לצד הסברה.

הגר פרי יגור ראש המועצה: “המרכז שהקים ואייש צוות עובדי המועצה יהווה עוגן חשוב ומשמעותי להמשך ההתמודדות עם נגיף הקורונה ומאמצי הרשות להביא לצמצום התחלואה במושבה. היכולת לתשאל בזמן מהיר ובכך להביא לקטיעת שרשרת ההדבקה הוא קריטי ביישוב כשלנו. בשילוב ידיים של התושבים ופעילות הרשות נצלח את המשבר. אני מודה לכל העוסקים במלאכה.”

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן