עדכונים חמים
עדכונים חמים
קניון עופר לב חדרה חוגג פורים בשיתוף עיריית חדרה
עופר לב חדרה. צלם אסף לב

קניון עופר לב חדרה חוגג פורים בשיתוף עיריית חדרה

פורים של חושך ואור

קניון עופר לב חדרה ועירית חדרה חוגגים פורים

ביומיים של קרנבל לילה, סדנאות יצירה, הצגות ומופעים,

סדנאות איפור וקיפול בלונים, דמויות מסתובבות

ועוד מגוון פעילויות והפתעות.

ימים שלישי – רביעי י”ד – ט”ו ב אדר תש”פ – 10-11.3.20

הכניסה וההשתתפות בפעילות בחינם

קניון עופר לב חדרה מקבוצת קניוני עופר ועיריית חדרה יחגגו את חג הפורים תש”פ באווירת חושך ואור עם מגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה במשך יומיים: שלישי – רביעי י”ד – ט”ו באדר, 10-11.3.

הפעילות מתקיימת כחלק משיתוף פעולה בין הקניון לעריית חדרה במסגרתו יתקיים ב-10.3 החל מהשעה 16:30 במרכז העיר, בהפקת עיריית חדרה, קרנבל, תחת השם “קרנבל לילה”. בתוכנית: שפע פעילויות לכל המשפחה, כאשר הנושא המרכזי הוא אור: מופעים מיוחדים, מייצגים מוארים, מופע אקרובטי אווירי בגובה 50 מטר, דמויות מוארות, פסלים חיים, מופעי רחוב, דוכני מזון, דוכני יצירה, משחקים ועוד שפע של פעילויות לכל המשפחה!

השנה גם לבני הנוער יש למה לחכות, שכן בשעה 21:00 תיערך מסיבת רחוב בסגנון “פול מון” עם הדי.ג’יי המובילים בארץ (גל מלכה, מיסטר בלאק ועידו שוהם). המסיבה תיערך אף היא במרכז העיר ומיועדת לבני הנוער בלבד.

לאורך כל שעות האירועים ייהנו התושבים גם מעמדת מגנטים מיוחדת בה יוכלו להצטלם ולקבל בחינם מגנט שלהם ושל המשפחה.

מיותר לציין שהכניסה לאירועים הינה חופשית ומיועדת כאמור לכל המשפחה!

ב-11.3 יתקיימו ברחבי הקניון פעילויות פורימיות בסימן “אור וחושך” – הצגות לילדים, דמויות ענק ממלחמת הכוכבים, מופע אמן, קיפול בלונים, מאפרת ציורי פנים, סדנאות יצירה להכנת אהילים מאירים וצבעונים, ומופע מדהים לכל המשפחה של “פרופסאור ופרופסוחושך”, כל זאת ועוד ביומיים חגיגיים ומשמחים במיוחד.

פירוט פעילות פורים של חושך ואור בקניון עופר לב חדרה:

יום ג’ – 10.3:

10:00-16:00 פעילות יצירה – אהילי נייר צבעונים – בפעילות יכינו אהילים צבעונים שדרכם ישתקף אור שיאיר את החדר בצבעים ובצורות.

17:00 – הצגה – יופי וטופי ללא הפסקה – יופי וטופי האחים הליצנים משחקים, מתלוצצים אך לפעמים גם רבים. במסיבה מצחיקה ומגלגלת מצחוק, הילדים צוחקים וגם ההורים נהנים.

יום ד’ – 11.3:

במהלך כל היום יתקיימו פעילויות שונות ומגוונות ברחבי הקניון, כגון: מלחמת הכוכבים – דמויות על קביים – במלחמת הכוכבים האור והחושך במלחמה תמידית. צמד השחקנים יביימו קרבות תיאטרליים ביניהם תוך כדי שהם סוחפים את הקהל אל תוך העולם הדמיוני ממנו הם הגיעו. פעילות יצירה – אהילים מאירים– בפעילות יכינו אהילי אור בצבעים שונים ומשונים. אמן קיפול בלוני צורות – אמן בלון יקפל לילדים בלוני צורות בבלונים בצבעים שחור ולבן או בלונים צבעונים. כל אחד בוחר את הצורה אותה הוא רוצה. מאפרת ציורי פנים – מאפרת ציורי פנים מקצועית תצייר על הילדים בצבעי שחור ולבן או צבעוני, מתחם פאזלים ענק בו יוכלו הילדים להרכיב פאזלים, יפעל ב10.3 וב11.3.

בנוסף, יתקיימו הצגות ייחודיות עם ערך מוסף:

11:00 – הצגה – “אור ומפלצת החושך” – הצגת יחיד מוסיקלית המשלבת בובת יד ועוסקת בפחד של ילדים מחושך ומפלצות. המפלצת והילדה מתחברות ומגלות במהלך המסע המשותף את הכוחות הפנימיים שעוזרים להתגבר על הפחד.

17:30 – 18:15 – “פרופסאור ופרופחושך” –מופע ייחודי המתאר את היחסים בין פרופסאור לפרופסחושך, כשהם בוחנים את יחסי הכוחות המדעים של החומרים השונים במעבדה. המופע עושה שימוש בעולמו המופלא והמתעתע של המדע כדי להציג עלילה המדברת על חברות ושותפות ויחסים בין המגיעים מעולמות שונים.

פורים של חושך ואור בקניון עופר לב חדרה בשיתוף עיריית חדרה

הכניסה וההשתתפות בפעילות בחינם

צלם: אסף לב.
יופי וטופי ללא הפסקה – פורים בקניון עופר לב חדרה.
צלם: אסף לב.
יופי וטופי ללא הפסקה – פורים בקניון עופר לב חדרה

השארת תגובה

X פקטור בחדרה

התוכנית שמטריפה את המדינה… ממש ברגעים אלה נערכים במרכז הפנאי רעים אודישנים לתוכנית שמטריפה את

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן