עדכונים חמים
עדכונים חמים
עוד דור של מד”צים חוגג את יום המשפחה
מד'צים בית אליעזר

עוד דור של מד”צים חוגג את יום המשפחה

באירוע מרגש במיוחד נפגשו השבוע הורים וחניכים בארגון המד”צים של מרכז הפנאי בבית אליעזר לציין את יום המשפחה. אירוע יום המשפחה הוא מסורת ומתקיים זו השנה העשירית, בהובלת רכז הנוער דודו אלפסי וצוות מרכז הפנאי בית אליעזר.

במסגרת האירוע התקיימה הרצאתו המרתקת של ד”ר נועם בן-אשר בנושא מנהיגות חינוכית, חלומות ואמונה בדרך. כיבדו בנוכחותם סגן ראש העיר עו”ד טל אליהו, מנכ”ל עמותת פנאי העיר אייל עפגין, מנהלת מועדון יחדיו אסתי כהן, ורכזת המד”צים העירונית במחלקת הנוער גל סעדה. במהלך הערב קיבלו ארבעה מדריכים משכבה י”ב תעודות הוקרה על תרומתם המיוחדת: אופק חזיזה, דר יוסילביץ, יונתן לזר-ארביב ואלינה איסייב.

דודו אלפסי סיפר להורים ולחניכים שנכחו בערב על התרגשותו וציין: “כמי שגדל בשכונה, ובפרט במד”צים של מרכז הפנאי בית אליעזר, אני גאה להוביל את המשפחה הזאת כבר שנים רבות ולהצמיח בכל שנה דור חדש של מדריכים ומנהיגים מתוך השכונה והקהילה שלנו. רבים מהבוגרים שלנו משובצים בתפקידים יוקרתיים בצה”ל, מפקדים וקצינים, ומסבים לנו גאווה גדולה”. עוד הוסיף: “החניכים שלנו בוחרים יום-יום לתרום ולהתנדב למען הקהילה, זאת על אף כל הפיתויים שיש בחייהם של בני הנוער, וזה לכשעצמו לא מובן מאליו וראוי להערכה רבה.”

[contact-form][contact-field label=”שם” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”אימייל” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”אתר” type=”url” /][contact-field label=”הודעה” type=”textarea” /][/contact-form]

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן