עדכונים חמים
עדכונים חמים
סיפורה של אישה
קידום נשים. פוקס

סיפורה של אישה

תערוכה קבוצתית המציגה נשים בסיטואציות שונות בחיים נפתחה בבית האמנים בחדרה

במעמד אישי ציבור, אומנים ואורחים רבים התקיימה פתיחה חגיגית לתערוכה ”עולם האישה” המוצגת במסגרת אירועי חודש ההצדעה לנשים.

התערוכה נועדה להציג את עולם האישה על היבטיו השונים, בכל סיטואציה, גיל או מקום בעולם. העבודות המוצגות בה הן פרי יצירה של אומנים ואומניות בכל סוגי האומנות הפלסטית: ציור, צילום, פיסול ומיצג, פסיפס, ויטראז’ קולאז’ ועוד.

בפתיחה החגיגית השתתפו, בין היתר, ראש העיר צביקה גנדלמן, המשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה רויטל פוקס, אוצרת התערוכה חוה גדיש, ונוספים.

לדברי גדיש, “התערוכה מציגה את האנרגיה הייחודית שיש לנשים, את היכולת שלהן להכיל משברים ולהתמודד איתם. התערוכה  מוקדשת לכל הנשים ובעיקר לאותן נשים שפעלו למען השגת שוויון זכויות ולמען הנשים הנלחמות בהווה לקידום ולהעצמה נשית.”

אומנים רבים, נשים וגברים מכל הארץ, משתתפים בתערוכה במגוון רחב מאד של טכניקות ורעיונות. ביוזמת האוצרת משתתפים בתערוכה גם מוזיאון החאן וגם מרכזי היום ויינברג וגבעת אולגה.

היצירות הוצגו בגלריה בצורה ייחודית, והאוצרת נעזרה בחנוך אקרמן שהתנדב לתלות את העבודות במקצועיות.

לצד תערוכה זו מתקיימת תערוכה של תלמידי תיכון נעמת בהנהלת טלי צ’מני. את התערוכה ”נשים במעלה המדרגות” יצרו התלמידים בהנחיית המורים לצילום רמה יאזמה, רני מושקוביץ ודברת הלפרין, ומורי מגמת עיצוב שיער בהנחיית המורות גלית לדר ועינת קינן.

לדברי האוצרת גדיש: “האישה היא עמוד התווך של המשפחה. הגיע הזמן להכיר בזכויות האישה ויותר מכך: הגיע הזמן שהאישה תכיר בזכויותיה ותדרוש שגם הגברים יכירו בהן. זו מהפכה שאנו נמצאים בעיצומה, ותערוכה זו היא חלק ממנה.”

באי האירוע נהנו מהליווי המוסיקלי של טדי והגיטרה והזמרות הצעירות שובל גיליאדוב, עדן ממוס ופלינה אפדלימוב, מלהקת תיכון נעמת בהנחיית ענת מנשה.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן