עדכונים חמים
עדכונים חמים
מגוון הופעות של אמני רחוב ומוזיקאים שיתקיימו בגנים הלאומיים במהלך חודש אוגוסט

מגוון הופעות של אמני רחוב ומוזיקאים שיתקיימו בגנים הלאומיים במהלך חודש אוגוסט

מפעל הפיס ומשרד התרבות והספורט יממנו מגוון הופעות בגנים הלאומיים באמצעות רשות הטבע והגנים
מגוון הופעות של אמני רחוב ומוזיקאים שיתקיימו בגנים הלאומיים במהלך חודש אוגוסט * קהל המבקרים יוכל ליהנות ממגוון הופעות: להטוטנים, שחקנים, אומני קרקס, נגנים ועוד. בהתאם לתו הסגול ובהרשמה מראש

צילום : ערן בארי

במסגרת יוזמה חדשה של מפעל הפיס, משרד התרבות והספורט, ורשות הטבע והגנים יתקיימו במהלך חודש אוגוסט הופעות של אומני רחוב ומוזיקאים באתרי רשות הטבע והגנים בכל רחבי הארץ. היוזמה  שעלותה הכוללת עומדת על 1.2 מיליון  שקלים תמומן  על ידי משרד התרבות והספורט ומועצת מפעל הפיס לתרבות ולאמנות.
המיזם יספק תעסוקה לכ-960 אמנים במגוון תחומים וכ-120 מוזיקאים  שיופיעו בשבילי הטיול בכל אתר, תוך יצירת רצף של אומנים לאורך כל המסלולים. לאורך מסלולי הטיולים בגני הטבע יפגשו המטיילים  להטוטנים, שחקנים, אומני קרקס, נגנים ועוד. הפעילות תתקיים שלוש פעמים בשבוע בכתשעה אתרים של רשות הטבע והגנים הפרוסים מצפון ועד דרום. בין הגנים הלאומיים בהם יתקיימו פעילויות: מבצר נמרוד, מבצר יחיעם, ציפורי, קיסריה, ירקון תל אפק, עין חמד, הרודיון, הבשור וממשית.
ההופעות יתקיימו במספר סבבים במהלך היום, החל משעות אחר הצוהריים, זאת על מנת לעמוד בהנחיות משרד הבריאות וכדי שמגוון רחב של מבקרים ייהנו מההופעות.

צילום צבי רבינוביץ

ברשות הטבע והגנים מזכירים כי בהתאם להנחיות התו הסגול יש להירשם מראש לביקור באתרים באמצעות מערכת תיאום הביקור באתר רשות הטבע והגנים.
כל הפרטים מופיעים באתר רשות הטבע והגנים.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן