עדכונים חמים
עדכונים חמים
בנק מזרחי-טפחות מציע סדרת הרצאות העשרה וגם פעילויות לילדים לרגל חנוכה.

בנק מזרחי-טפחות מציע סדרת הרצאות העשרה וגם פעילויות לילדים לרגל חנוכה.

ההרצאות והפעילויות ישודרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הבנק והן פתוחות ללקוחות כל הבנקים ללא תשלום

בנק מזרחי טפחות מציע הרצאות בנושאים שונים לצד פעילויות לילדים לכבוד חנוכה, במסגרת פרויקט “נפגשים במזרחי טפחות מהבית”. בנוסף להרצאות ההעשרה, הפעילות כוללת הרצאות לגיל השלישי, הרצאות על משכנתא פנסיונית ופתרונות מימון לגיל השלישי ופעילויות ייעודיות לילדים במהלך חופשת חנוכה. ההרצאות יועברו ע”י מיטב המרצים לצד מומחי הבנק וישודרו בלייב בעמוד הפייסבוק של הבנק. ההשתתפות בהרצאות פתוחה ללקוחות כל הבנקים ללא עלות, ברישום מראש שיבוצע דרך אתר בנק מזרחי טפחות.

בין הפעילויות לילדים: מופע של אמן הילדים “גילי בא לבקר” ומופע של כוכבי הילדים “חיפזון וזהירון”. את הרצאות ההעשרה יעבירו: יוסי אלפי, מאיר שלו, דורון הרמן ועוד.

לינק להרשמה להרצאות והפעילויות: www.mizrahi-tefahot.co.il/he/nifgashim

פירוט ההרצאות:

“מספרים סיפורים עם יוסי אלפי”, הרצאה של יוסי אלפי, מספר סיפורים, איש תקשורת, משורר ואיש תיאטרון שיספר את מיטב הסיפורים המצויים בשק הסיפורים שלו, אליו נאספים מדי יום סיפורים נוספים. כל סיפור וסיפור מחביא אנקדוטה, מוסר השכל, משל ואולי צוהר לדרך חשיבה/חיים חדשה.

ההרצאה תתקיים ביום ד’ 2.12 בשעה 19:30

“על היצירה ועל הסופר” הרצאה של מאיר שלו, סופר ופובליציסט ישראלי, מחברם של רומנים מהווי ארץ ישראל וספרי ילדים. בהרצאתו יספר מאיר על דרך הכתיבה שלו. התחקיר המקדים, העריכה, בחירת הדימויים והכתיבה בגוף ראשון.

ההרצאה תתקיים ביום ב’ 7.12 בשעה 19:30

“המשפחה בשנת קורונה: מדריך מקוצר למשתמש” הרצאה של תמיר ליאון, אנתרופולוג יישומי מומחה לתרבות הנוער והמבוגרים. הרצאתו של ליאון תעסוק בהתנהלות המשפחה בתקופת הקורונה בה ילדים לומדים מהבית וההורים עובדים מהבית. כיצד מנהלים זאת נכון? איך לא מפספסים שנת התפתחות לילדים? איך ממזגים את הצרכים של כולם? בהרצאתו יסביר תמיר כיצד תדעו בדיוק מה חשוב, על מה להקפיד ואיך ומה הגבולות המותרים. הנושאים שבהם תעסוק ההרצאה: רקע מנקודת המבט של הילד, בניית עמדת זום, שינה, אוכל, סדר יום, אינטליגנציה חברתית, פעילות פיזית, שעות מסך ומשחקים דיגיטליים, חרדות ועוד…

ההרצאה תתקיים ביום ד’ 9.12 בשעה 19:30

המופע “המשפחה שלי” עם כוכב הילדים “גילי בא לבקר”. מופע מוסיקלי מקפיץ לכל המשפחה. גילי שוכח שיש לו מסיבת פיג’מות שהוא צריך להכין וחברו השעון ינסה לעזור לו. מופע מלא שירים מוכרים ואהובים, ושיתוף הקהל לאורך המופע. המופע לילדים בגילי 8-3.

המופע ישודר ביום ב’ 14/12 בשעה 17:00

המופע “הרפתקה בשכונה” עם כוכבי הילדים חיפזון וזהירון. מופע לילדים שבו חיפזון וזהירון יעבירו מסרים חינוכיים וכיפים לילדים. סיפור מסגרת מיוחד ששוזר בתוכו נושאים חשובים כמו הקשבה לזולת, זהירות בדרכים וערכי משפחה. המופע לילדים בגילי 8-4.

המופע ישודר ביום ד’ 16/12 בשעה 17:00

“בראשית, מרעיון לפרויקט-פרויקט החלל הישראלי” הרצאה של רונן זילברשטיין ממפתחי חללית בראשית. בהרצאה מגולל רונן את התהליך הפיכת החללית מרעיון אשר גובש ע”י מייסדי העמותה, לפרויקט ביצועי, אשר סופו היה שיגור החללית הראשונה של ישראל לירח. סקירה של שלבי התכנון, התגברות על אתגרים שונים, הסבר על השיגור, ההגעה לירח, הנחיתה הקשה והסבר על התקלה. כשבסיום יספר גם על ההישגים שהושגו.

ההרצאה תתקיים ביום ב’ 21.12 בשעה 19:30

מדע ופייק ניוז, הרצאה של ד”ר ארז גרטי בעל דוקטורט באימונולוגיה וראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. בהרצאתו יציג גרטי לצופים כיצד בעזרת סל של כלים ביקורתיים פשוטים ניתן למצוא את הכשלים המופיעים בחדשות היומיומיות ולקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות. בהרצאה ידבר ד”ר גרטי על מספר כשלים נפוצים המופיעים בכתבות ובדיווחים בתקשורת, ויעניק לצופים כלים אשר יאפשרו להם לזהות אותם בעתיד.

ההרצאה תתקיים ביום ג’ 22.12 בשעה 19:30

“הסכנות ברשת בימי קורונה” הרצאה של דורון הרמן. בהרצאתו יתמקד הרמן כיצד מתמודדים עם הונאות מסוכנות בווטסאפ, איך שומרים על הפרטיות שלנו באפליקציות הפופולריות, מהם מקורות המידע האמינים ביותר בתקופה זו ואיך לא נופלים בפח של נוכלי הרשת שמציעים הלוואות.

ההרצאה תתקיים ביום ב’ 28.12 בשעה 19:30

“האנושות ביום שאחרי הקורונה” הרצאה של ד”ר לירז מרגלית, מתמחה בקבלת החלטות וקוגניציה. בהרצאה של ד”ר מרגלית ננסה להבין מה משבר הקורונה מנסה ללמד אותנו? ואיך משפיעים עלינו השינויים בסביבה המשתנה בקצב כל כך מהיר שלא מאפשר לכוחות האבולוציה לעשות את ההתאמות הנדרשות לסביבה בחיים הדיגיטליים.

ההרצאה תתקיים ביום ד’ 30.12 בשעה 19:30

 הרצאות ייעודיות לגיל השלישי-נפגשים סיקסטיז

אדם מחפש משמעות” הרצאה המיועדת לבני הגיל השלישי מאת ד”ר שמעון אזולאי, פילוסוף ואיש חינוך, מרצה ומחבר הספר “קץ האושר-פילוסופיה ומשמעות החיים”. הרצאתו של ד”ר אזולאי מנסה לתרגם פילוסופיה לכלים ממשיים לטובת התנהלות בחיים העסקיים והאישיים של כל אחד מאיתנו. בהרצאתו ינסה אזולאי לגרום לנו להבין מה המשמעות של דברים שאנו עושים ביום יום עבורנו ומה התפקיד שלנו כעובדים, מנהלים ועבור אחרים בסביבה בה אנו חיים ואשר יצרנו לעצמנו.

ההרצאה תתקיים ביום ב’ 30.11 בשעה 19:30

“החופש לבחור” הרצאה של הדס צימרמן, מוסמכת מכון אדלר ומנחה אישית ולקבוצות בהתמחות לגיל השלישי. בהרצאה זו תעסוק צימרמן בהבחנה בין בחירה חופשית לחופש לבחור, תלמד כיצד ניתן לבחור מתוך מודעות ותחושת שליטה ומה נוכל אולי לעשות כדי להיות מרוצים יותר מחיינו.

ההרצאה תתקיים ביום ג’ 15.12 בשעה 19:30

“משכנתא פנסיונית-פתרונות מימון לגיל השלישי” הרצאה של אלינוי גיספאן, אחראית משכנתא פנסיונית במזרחי טפחות. הרצאה שתעסוק בכיצד להבטיח תשלום לדיור מוגן ללא מכירת הנכס, איך מבטיחים הכנסה קבועה או גמישה בגיל הפנסיה, איך ניתן לסייע לילדנו ברכישת דירה ובהוצאות ולהשאיר את הבית שלנו בבעלותנו?

ההרצאה תתקיים ביום ד’ 23.12 בשעה 19:30

“איך להגיע למגה חיים” הרצאה של ד”ר יעקב בן שאול גרונטולוג, סופר ועתידן בתחום הזקנה אשר ילמד אותנו להסתכל על עצמנו. האם אנחנו מחליטים “מהבטן” אינטואיטיבית, או “מהראש” רציונלית? האם אנחנו בוחרים את החלופה הטובה ביותר, או את זו שיש בה הכי פחות סיכון? בחינה זו של עצמנו תלמד אותנו עד כמה אנחנו אקטיביים ויוזמים בחיינו לעומת עד כמה אנחנו “נגררים”. הסתכלות רטרוספקטיבית על אוסף הצמתים בחיינו יכולה ללמד אותנו על דפוס קבלת ההחלטות שלנו, ולסייע לנו בנקודת הזמן הנוכחי לקחת אחריות על חיינו ולנהל אותם בהצלחה.

ההרצאה תתקיים ביום ב’ 04.01 בשעה 19:30

“אמנות העידוד” הרצאה של זהר פרופר, פסיכולוגית ארגונית, מנחת קבוצות גיל שלישי ומרצה במכון אדלר. בהרצאתה תעסוק זהר בעידוד ומדוע אנו תופסים אותו כאומנות? כיצד מעודדים את הילדים והנכדים בתקופה זו וכיצד מבקשים עידוד לעצמנו? בהרצאה יינתנו המלצות של עשה ואל תעשה בחיזוק הקשרים ותרבות העידוד המשפחתית.

ההרצאה תתקיים ביום ד’ 06.01 בשעה 19:30

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן