עדכונים חמים
עדכונים חמים
בין ההכנות האחרונות לפתיחת ה”אנרבוקס” – קביעת מזוזה בפתח
טקס קביעת המזוזה בכניסה להכל

בין ההכנות האחרונות לפתיחת ה”אנרבוקס” – קביעת מזוזה בפתח

טקס קביעת המזוזה בכניסה להכל

במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן נקבעה מזוזה בכניסה להיכל הפיס “אנרבוקס”, היכל רב-תכליתי לספורט ומופעים בחדרה. בטקס השתתפו גם מ”מ ראש העיר ניר בן-חיים, סגן ראש העיר רומן גישר, המשנים לראש העיר מלכיאל (מלכי) אלבז ונתן לבייב, חבר הנהלת העיר הרב בנצי נורדמן, מנכ”ל העירייה יעקב זיגדון, מנכ”ל החברה הכלכלית שי ארנט-כהן וצוות החברה, וכן מנהלי אגפים בעיריית חדרה.

ההיכל הרב-תכליתי מיועד לתחרויות ואליפויות ספורט, משחקי כדורסל, כדוריד, כדורעף וכדומה. בנוסף מתוכנן האולם גם למופעים גדולים, וכבר בחודש זה יופיעו בו אמנים מובילים כמו שלמה ארצי, סטטיק ובן-אל תבורי, וסטפן.

בתוך ההיכל הרב-תכליתי

באירועי ספורט, תחרויות ואליפויות יהיה האולם מסוגל להכיל כ-2,000 צופים, באירועי תרבות הוא מכיל כ-2,800 צופים.

ההיכל מושקע מאד בסטנדרטים בינלאומיים. בנוסף לאולם התחרותי הוא כולל חדר כושר, סאונה, ג’קוזי, חדרי הלבשה, חדרי שיפוט, חדר תקשורת ומזנונים. הפרויקט המורכב משתרע על שטח של שבעה דונמים בהיקף של 4500 מ”ר, כולל פיתוח וחנייה, עם נגישות מלאה לאוכלוסייה עם מוגבלות.

את עבודות ההקמה ניהלה החברה הכלכלית חדרה, אשר בחרה קבלן מבצע, חברת “י. לרר הנדסה בע”מ” אשר בין היתר בנה גם את היכל רוממה החדש.

בתום הטקס ערכו ראש העיר ומנכ”ל החכ”ל סיור למשתתפי הטקס בהיכל החדש, ואף קיימו ישיבת עבודה ראשונה בחדר ההנהלה במסגרת ההיערכות לקראת פתיחתו הצפויה.

יצוין כי הפתיחה הרשמית של ההיכל נקבעה למוצאי-שבת ה-29 בפברואר, במופע של שלמה ארצי.

השארת תגובה

X פקטור בחדרה

התוכנית שמטריפה את המדינה… ממש ברגעים אלה נערכים במרכז הפנאי רעים אודישנים לתוכנית שמטריפה את

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן