עדכונים חמים
עדכונים חמים
אירוע יום האישה בקיסריה
Photo by Bilal Hasdeya

אירוע יום האישה בקיסריה

חברת Regus אירחה כמאה נשים באירוע לרגל יום האישה הבינלאומי

חברת Regus, המפעילה 21 חללי עבודה משותפים ברחבי הארץ, אירחה בסניף קיסריה אירוע מיוחד לרגל יום האישה בנושא “יזמות נשית בעולם החדש”. באירוע השתתפו קרוב למאה נשים עצמאיות, יזמיות, ומנהלות HR.

האירוע כלל תוכנית מקצועית בהשתתפות ארבע נשים יזמיות ומצליחות מהאזור, שקיבלו החלטה לעצב את חייהן בכל יום מחדש: מעצבת הפנים אילנית בארי, אשת הקולינריה נורית אלפנדרי, המשחקולוגית טל מזור, ולירון פרל-ברדשסקי, יועצת שיווק וחדשנות לעסקים במגזר הקמעונאות.

את האירוע יזמה והפיקה איריס אורינגר, מנהלת מתחם המשרדים של Regus בקיסריה, כחלק מהחזון של רשת חללי העבודה המשותפים לחיבור בין אנשים ורעיונות. לרגל יום האישה הבינלאומי, הדגש הפעם היה על חיבורן של נשים עם עסקים וחללים משרדיים שביחד מניעים תהליכי צמיחה ושינוי. האירוע הסתיים בציפייה ותקווה עמוקה של כל המשתתפות שבעתיד ילדינו לא יבינו בכלל מדוע היה צריך להקדיש אירועים מיוחדים להעצמה נשית.

Regus ישראל בראשות המנכ”ל עופר ויתקון, מפעילה 21 מתחמי עבודה בבנייני משרדים חדישים במיקומים אסטרטגיים, מחיפה ונצרת בצפון עד לרחובות בדרום. קבוצת IWG המפעילה בישראל את המותגים Regus ו-Spaces, הינה החברה הוותיקה והגדולה ביותר בשוק העולמי של מרחבי עבודה משותפים, עם כ-3,500 מרכזי עסקים ב-120 מדינות ויותר מ-2.5 מיליון לקוחות ברחבי העולם.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן