עדכונים חמים
עדכונים חמים
אלפים הגיעו ליריד התעסוקה
מימין לשמאל מיכאל כרסנטי וגיא גולדיג.

אלפים הגיעו ליריד התעסוקה

בפארק העסקים קיסריה

 

 

עשרות מהחברות בפארק הציעו מאות משרות זמינות ביריד הייחודי שיזמה החברה לפיתוח קיסריה

מעל ל-3,000 איש השתתפו ביריד תעסוקה שיזם פארק העסקים החכם קיסריה ביום שני האחרון. ביריד, שנערך במתחם האירועים היוקרתי ‘טרה’ שבפארק השתתפו מעל ל-50 חברות, דיירות הפארק, שהציעו מאות משרות חמות בתחומי ההייטק, הביוטכנולוגיה, המכשור הרפואי, טכנולוגיית מים ואיכות הסביבה ועוד. בשיתוף פעולה של החברה לפיתוח קיסריה עם כלל הרשויות הסמוכות הגיעו לפארק העסקים המטרופוליני של קיסריה אוטובוסים מלאים במועמדים פוטנציאליים מיישובי הסביבה, וזרם המבקרים לא פסק.

עשרות החברות וביניהן: סיסקו, רשת מקס, אלמה לייזרס, מדטרוניק, דלתא, ספקטרום דיינמיקס מדיקל, ארינטה ואחרות רבות, הקימו דוכנים מיוחדים והציעו למשתתפי היריד מאות משרות בתחומי הנדסה, שיווק, כלכלה, ניהול פרויקטים, אדמיניסטרציה ועוד. במהלך היריד סיפקו נציגיהן מידע אודות אפשרויות הקליטה וההשתלבות במשרות הפנויות המוצעות. בכירי החברות התרשמו מאיכות המועמדים, ביניהם גם עשרות קציני צה”ל משוחררים ששירתו בתפקידים בכירים, עד כדי כך שבחלק מהחברות המשתתפות החליטו להוסיף משרות ותפקידים במהלך היריד כדי לקלוט מועמדים כישרוניים נוספים.

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה: “במציאות שבה מצד אחד יש כל כך הרבה מובטלים ומצד שני עשרות חברות בפארק משוועות לכוח עבודה וקיימות מאות משרות פתוחות, הרי שחובתנו לעשות בפארק העסקים שלנו, המהווה בית ליותר מ-230 חברות מובילות במשק, את כל שאנו יכולים על מנת לסייע לכלכלה הישראלית לחזור לשיעור האבטלה של לפני הקורונה. אנו שמחים לסייע לחברות בפארק להשלים את כוח האדם הנדרש להן על מנת להמשיך לצמוח ולאפשר לעובדים החדשים שייקלטו להצטרף לאקוסיסטם הייחודי המאפיין את הפארק החכם ולעבוד בסביבה איכותית ופרודוקטיבית”.

משתתפי היריד נהנו גם מהרצאות וסדנאות חינמיות מעשירות למחפשי עבודה שכולן התמלאו במלואן הרבה לפני מועד האירוע. מבין התכנים האיכותיים שגרפו מחמאות של באי היריד: הרצאתה של איילת דקל, סמנכ”לית משאבי אנוש בחברת ספקטרום דיינמיקס מדיקל, שקבעה את משכנה בפארק העסקים החכם קיסריה, סדנת ייעוץ וסטיילינג אישי ועסקי לקראת ראיון עבודה בהובלתה של ליאת אליעז ועוד.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן