עדכונים חמים
עדכונים חמים
מה חשוב לדעת על אישור עבודה בגובה 

מה חשוב לדעת על אישור עבודה בגובה 

נכון להיום, לאחר שנים ארוכות בהן העובדים בענף הבנייה היו חשופים לפציעות וחבלות, כל עבודה הנעשית מעל שני מטר מחוייבת בהכשרה מקיפה. לאורך ההכשרה העובדים יעברו הדרכה הכוללת למידה מטעויות עבר והכשרה מקיפה עבור שימוש בטכנולוגיות החדשות על מנת להמנע כמובן מפציעות וחבלות העלולות להתרחש כתוצאה מעבודה בגובה. 

ההכשרה הזו היא אולי תקנה שיכולה להיות מתסכלת עבור מי שרוצה להתקדם עם הפרויקט וללכת קדימה וכיום ניתן להזמין הדרכות עבודה בגובה מאתר המרכז להדרכות בגובה. אבל ההכשרה הזו היא בהחלט הכרחית שכן אנחנו כמובן לא רוצים לראות את העובדים שלנו נמצאים בכלל סכנה. 

למה אנחנו מאמינים כי צריך לבחור נכון את אלו שיעבירו את העובדים שלנו את ההכשרה המקיפה והמתאימה להם ביותר, כל זה במאמר שלפניך. 

מקצועיות, אמינות ויעילות 

האתגר הגדול של כל קבלן הוא עמידה בלוח זמנים צפוף לא פעם. אנחנו יודעים כי מדינת ישראל לא עושה לנו את החיים קלים וכי כאשר אנו מתחילים פרויקט אנחנו רוצים להיות בטוחים כי זה יסתיים בזמן. אלא, שכאשר מדובר על עבודה בתוך לוח זמנים צפוף אנו עלולים לא פעם לוותר על הסעיפים האלמנטריים ביותר. 

זו בדיוק הסיבה בגללה אנחנו, כאן ב- מרכז להדרכות בגובה, רוצים להציע לכם הצעה שונה מזו שתקבלו בכל מקום אחר. אנחנו רוצים להציע לכם את השילוב הזה. השילוב של מקצוענות ללא פשרות לצד יעילות שתבטיח לכם עובדים מוכשרים לעבודה תוך עמידה מלאה בלוח הזמנים. 

אנחנו מאמינים כי בסופו של יום, מקצוענות היא שאלה של רצון. היא תוצאה של החלטה. אם אתם מעוניינים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר אתם צריכים להחליט שזה מה שאתם בוחרים וזה מה שיקרה ויהי מה. 

אנחנו מאמינים כי הדרך יכולה להיות קלה בהרבה ממה שנדמה. 

מה עושים עכשיו 

כל מה שנשאר הוא להזמין אותנו על מנת שנעביר את העובדים שלכם את ההכשרה המתאימה במסגרת קורס עבודה בגובה מקצועי ונתן גם להם אישור עבודה בגובה. אנחנו נלמד אותם לאורך ההכשרה כיצד מונעים תאונות עבודה, איך עובדים בגובה עם כמה שפחות פעולות מיותרות, נסביר את הסכנות העורבות לעובד לאורך הדרך ועוד.

מהניסיון שלנו, כאשר עובד מבין מול מה הוא עומד, מבין מה הסכנה הנשקפת לו, הסיכוי שהוא יהיה זהיר יותר, עולה פלאים. 

ההכשרות שלנו נערכות בכל השפות. שכן גם אנחנו יודעים כי ענף הבנייה לא בהכרח מורכב רק מעובדים דוברי עברית וחשוב לנו להבטיח את שלמות גופם של כל העובדים. 

מיותר לציין כי אצלנו מעבירים את ההכשרה רק אלו שקיבלו את האישור לכך ממשרד הכלכלה. 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שנמצא את הדרך לעזור גם לכם ולהפוך את העובדים שלכם לאלו שמותר להם לבצע עבודה בגובה לטובת הפרויקט ולמען הצלחתו. 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן