עדכונים חמים
עדכונים חמים
מה אתם צריכים לדעת על התקנת אזעקה 

מה אתם צריכים לדעת על התקנת אזעקה 

בעבר אזעקות מתוחכמות היו רק לבתי עסק גדולים. ככל הנראה היו אלו הרכבים הפרטיים שהעלו את קרנן של האזעקות שהפכו בשנים האחרונות לפריט כמעט חובה בבתים רבים. התקנת אזעקה היא פעולה הנעשית משני טעמים מרכזיים:  הראשון הוא כמובן אזעקת בני הבית במקרה בו נכנס אורח לא רצוי. הטעם השני לפעולה היא להפחיד את אותם גנבים פוטנציאלים מלחדור אל תוך הבית. שכן רק החשש מהאזעקה לעיתים יכול למנוע את הגניבה עצמה. 

משום שמדובר במובנים רבים על מערכת שתפקידה להגן עלינו ועל בני ביתנו, חשוב שנתן את דעתנו לכמה פרמטרים חשובים על פיהם נחליט מה מערכת האזעקה שמתאימה לצרכים שלנו. 

איך הייתם רוצים שהאזעקה אותה התקנתם תפעל? 

הבעיה הגדולה ביותר בכל הקשור לתחום של התקנת אזעקה בכל הארץ היא שכאשר אנחנו יוצאים מהבית, נכנסים הביתה וכן הלאה, אנחנו עלולים לא פעם להרגיש כי ההתעסקות שלנו במערכת הזו יכולה להביא אותנו לבזבוז זמן מיותר, מתח שלא לצורך וכדומה. הרי אנחנו מתקינים אזעקה כדי להמנע מגניבות, לא כדי שאנחנו נוסיף לעצמנו עוד דברים אותם אנו צריכים להספיק בבוקר לפני שנצא מהבית. 

על מנת להמנע מהתמודדות מיותרת עם מערכת האזעקה חשוב להחליט בצורה נכונה באיזו מערכת נכון לכם להשתמש. כאשר אנחנו מדברים על אזעקות אנחנו מדברים על שתי תצורות של מערכות: 

  1. מערכת קווית:  המופעלת על ידי קודן המחובר למערכת. לעיתים המערכת יכולה להגיע עם שלט,תלוי בבחירה שלכם. 
  2. מערכת אלחוטית: מערכת אותה ניתן להפעיל גם בעזרת הטלפון הנייד כאשר יוצאים מהבית. 

מטבע הדברים, רבים מעדיפים להיעזר במערכת אלחוטית יחד עם התקנת מצלמות אבטחה בבית . מערכת אותה ניתן לכבות ולהדליק גם מרחוק. אבל, חשוב לזכור כי מערכת אלחוטית יכולה לעבוד רק כאשר האינטרנט עובד. אם יש נפילה של רשת האינטרנט האלחוטית, מכל סיבה שהיא, אנו עלולים למצוא את עצמנו בבעיה. אבל, גנבים עלולים להגיע בכל שעה. לכן, ההמלצה של רוב המומחים תהיה להיעזר במערכת אלחוטית, כזו עליה ניתן לסמוך במקרים רבים יותר. 

האם יש מי שיענה לטלפון מהצד השני? 

נקודה נוספת אותה חשוב להעלות כמובן בעת התקנת מערכת מ, היא מי האנשים האמונים על התחזוקה השוטפת של המערכת ומי האנשים שילכו לוודא כי אכן הכל עובד כשורה? הרי אתם לא תמיד יכולים להגיע הביתה במהירות במידה ואכן משהו מתרחש. 

כאשר אנחנו מדברים על התקנת אזעקה של חברה מוכרת, כמובן שהשירות הזה הופך לחלק מהחבילה הכוללת. אבל, כמובן, כמו תמיד, חשוב לבדוק הכל לפני שמחליטים החלטה כזו או אחרת. 

אנחנו, כאן ב- TITMATEG מציעים לכם ליצור איתנו קשר ולשמוע על המערכות המתקדמות שלנו בתחום.  אנחנו מבטיחים לכם שירות מעולה ומתן תחושת מוגנות מתחילתו של התהליך ועד סופו. אנחנו מחכים לכם ממש כאן. 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן