עדכונים חמים
עדכונים חמים
שיבאס ריגאל, וויסקי היוקרה המדורג הראשון בעולם, מציג לרגל חגיגות סוף השנה ותחילת השנה האזרחית החדשה:

שיבאס ריגאל, וויסקי היוקרה המדורג הראשון בעולם, מציג לרגל חגיגות סוף השנה ותחילת השנה האזרחית החדשה:

שיבאס XV במהדורת הזהב החגיגית והאלגנטית לשנת 2021

שיבאס XV, בלנד המתיישן מינימום 15 שנה אשר עבר סיומת קפדנית בחביות קוניאק, יוצר פרשנות מעודנת וקטיפתית לסגנון המסורתי של שיבאס.

בקבוק הזהב האלגנטי והייחודי בעל חזות ונראות עוצמתית המשקפת את הוויסקי היוקרתי שבתוכו.

 שיבאס ריגאל, וויסקי היוקרה המדורג הראשון בעולם מציג בישראל את מהדורת הזהב המיוחדת , החגיגית והאלגנטית לשיבאס XV לרגל חגיגות סוף השנה ותחילת שנת 2021 . שיבאס XV, בלנד המתיישן למשך מינימום  15 שנה אשר עבר סיומת קפדנית בחביות קוניאק, מאיזור גראנד שמפיין, בכך לראשונה משלב בין שני המשקאות היוקרתיים בעולם לבין מסורת וחדשנות. השימוש בחביות קוניאק, מאיזור גראנד שמפיין יוצר פרשנות מעודנת וקטיפתית לסגנון המסורתי של שיבאס.

 

הסוד לטעם היוצא מן הכלל הוא סיומת בחביות מובחרות של קוניאק מאיזור גראנד שמפיין, שמקורם בלב אזור קוניאק בצרפת, איזור הידוע בקוניאקים איכותיים ובעלי טעמים יוצאי דופן.

 

שיבאס xv , בעל ארומה עשירה וניחוח של ריבת תפוזים, קינמון וצימוקים בשלים ומתהדר בטעם

פירותי עם רמיזות של ריבת חלב וקרמל המוביל לסיומת של מרקם חלק המתעגל בחיך עם רמזים מעודנים של וניל כיאה לוויסקי עם נוכחות בלתי מתפשרת.

 

שיבאס XV נוצר כמחווה למומחי ערבוב החביות ולקטגוריה המסורתית של הקוניאק והינו בעל מראה יוקרתי, עדכני וחדש השומר על צורת הבקבוק האייקונית המזוהה עם וויסקי שיבאס ריגאל ברחבי העולם. בקבוק הזהב היוקרתי של שיבאס XV, בעל חזות ונראות עוצמתית המשקפת את הוויסקי היוקרתי שבתוכו.

מחיר מומלץ לצרכן: 179.90 ₪

ניתן לרכוש בחנויות האלכוהול והיין המובחרות

אודות שיבאס ריגאל

שיבאס ריגאל, שהושק לראשונה בשנת 1909, הינו משקה הוויסקי היוקרתי הראשון בעולם והוא נחשב לקלאסיקה של כל הזמנים. שיבאס ריגאל ידוע בכל העולם בזכות האיכות, הטעם, הסגנון והאקסקלוסיביות שלו. שיבאס ריגאל הינו מותג גלובלי אמיתי, והוא היווה ומהווה מרכיב חיוני בצמיחת קטגוריית הוויסקי הסקוטי ברחבי העולם.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן