עדכונים חמים
עדכונים חמים
קורס איפור – לא רק לצורך קריירה

קורס איפור – לא רק לצורך קריירה

עצם זה שאנחנו לומדים במסגרת קורס איפור, מספק לנו כלים וידע

 

בדרך כלל, כשאנחנו חושבים על קורס לימודים בתחום מסוים, הנחת היסוד שלנו היא, שאם אנחנו רוצים להירשם אליו, זה בשביל שנוכל לפתח בו קריירה ממנה נוכל להתפרנס. הרי, מה ההיגיון להשקיע זמן וכסף בקורס, אם בסופו של דבר לא נעשה שום דבר עם החומר שלמדנו בו?

על פניו זה נכון, אך יש מקרים רבים בהם אנחנו יכולים להירשם לקורס בתחום לימודים מסוים, להשקיע, כאמור, זמן וכסף, אך לא לעשות מזה קריירה, לפחות לא באופן מיידי וגם אם כן, אז זו לא חייבת להיות קריירה ראשית. יש לנו תמיד אפשרות להשתמש במה שאנחנו לומדים בקורס בתור קריירה שנייה או קריירה מקבילה, לזו שאנחנו עובדים בה כבר.

איך קורס באיפור יכול לעזור לנו בכך?

אחת הדוגמאות הטובות לתחום לימודים, אותו אנחנו יכולים ללמוד באופן ספציפי ובסופו של דבר להפיק ממנו תועלת, גם אם לא בתור קריירה ראשית, עיקרית או בכלל, הוא תחום האיפור.

אנחנו יכולים למצוא קורס איפור ברמה כזו או אחרת, החל ממתחילים והלאה, ללמוד את התחום באופן מקצועי ונכון, ובסיום הקורס, יש לנו אפשרות להחליט מה לעשות עם הידע שרכשנו. בניגוד לתחומים אחרים, הרי שכאן לא מוטלת עלינו החובה לעסוק בתחום, אנחנו בהחלט יכולים לוותר על האופציה הזאת או להמתין איתה.

למה שנרצה ללמוד איפור אם לא נעסוק בכך?

באופן טבעי עולה שאלה, למה נרצה ללמוד במסגרת קורס איפור, אם אין לנו כוונה לעסוק בכך, לפחות לא באופן מיידי. הרי מדובר על השקעה לא קטנה של משאבים, אשר באים על חשבון דברים אחרים שאנחנו יכולים לעשות באותו זמן עם אותו סכום כסף.

התשובה לכך היא פשוטה. עצם זה שאנחנו לומדים במסגרת קורס איפור, מספק לנו כלים וידע, אשר תמיד נוכל לעשות בהם שימוש. בין אם זה ברגע בו נחליט שהקריירה בה אנחנו עוסקים איננה מספקת ומאתגרת אותנו יותר, בין אם זה ברגע בו אנחנו מגלים שהמשכורת שלנו איננה מספקת ואנחנו צריכים לעבוד בעבודה נוספת, או אפילו בשם תחביב, זה יכול להיות מהנה.

כיצד בוחרים קורס בצורה נכונה?

גם כשאנחנו בוחרים קורס לא לצורך תעסוקה, לא לצורך בניית קריירה בתחום, חשוב מאוד שאנחנו נבחר מקום שיכול להציע לנו קורס ברמה גבוהה. לשם כך עלינו לשים לב ל-3-4 נקודות עיקריות בתהליך הבחירה שלנו.

ראשית, עלינו לבחון מי עומד מאחורי המקום בו אנחנו רוצים ללמוד, איזה ניסיון ומוניטין יש לו.

שנית, מי הם המרצים בקורס, עד כמה הם מנוסים ואיכותיים, האם אנחנו יכולים לסמוך עליהם ברמה המקצועית.

שלישית, יש לבחון את תוכנית הלימודים ועד כמה היא מעודכנת ורלוונטית עבורנו.

ארבע, יש לבחון האם אנחנו נוכל לצאת מהקורס עם כל הידע הדרוש לנו.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן