עדכונים חמים
עדכונים חמים
טיפים להרכבת רהיטים באדיבות המותג לדרמן
לדרמן

טיפים להרכבת רהיטים באדיבות המותג לדרמן

כשאתה דופק עם הפטיש את המסמר האחרון, אתה מרגיש מאושר

 

תקופת הקורונה הפכה רבים מאיתנו להיות הנדימן, לעיתים בשמחה ולעיתים בעל כורחנו. הרכבת רהיטים יכולה להיות תהליך מורכב, בלשון המעטה, עבור כל המעורבים. זה מתחיל בדרך כלל עם תחושה של שאפתנות וגישה של “אני יכול לעשות זה!”, אחר כך מלווה בעצבנות קלה, אשר עלולה להתפתח לתחושה שאולי לקחתי על עצמי יותר מידי…התסכולים מתנגשים, קללות עומדות על קצה הלשון, עד שלבסוף, מתחילים הדברים לזוז.כשאתה דופק עם הפטיש את המסמר האחרון, אתה מרגיש מאושר. “עכשיו זה לא כל כך נורא” אתה חושב לעצמך, מתפעל מהריהוט החדש והמבהיק שלך. אם אתה מעדיף לדלג על החלקים הלא כל כך נעימים, כל שעליך לעשות הוא לשים לב לטיפים באדיבות לדרמן.

תזמון הוא הכל – תנו לעצמכם זמן מראש להתמודד עם פרוייקט הרכבת רהיטים בבית. אם אתם מרגישים עייפים מידי, אתם צפויים לעשות טעויות מתסכול.  במילים אחרות, 22:30 בלילה זה לא בהכרח זמן נהדר להתחיל להרכיב מיטה חדשה. יש לאפשר יותר זמן ממה שאתם חושבים שאתם צריכים.

בצעו ספירת מלאי – פתחו את הדפים בחוברת ההדרכה. (טיפ בונוס: גם אם יש לך את ההוראות, תוכלו לחפש אותם בסרטון באינטרנט הסיכויים טובים כי שלבי העבודה מצולמות).

צריכה להיות רשימה מפורטת של כל מה שצריכים כדי להרכיב את הרהיט, כולל כמויות מדויקות. עדיף לגשת לחנות לפני תחילת העבודה מאשר כאשר אתה שלושה רבעים בתוך ההרכבה.

להתארגן – פזרו את כל החלקים בצורה כזו שניתן לראות כל חלק בבירור. שימו לב ישנם חלקים דומים לכן, שימו עליהם תווית כדי לדעת את ההבדלים. השתמשו במיכלי אחסון קטנים כמו כוסות לשמור על החלקים הקטנים ממוינים – זה ימנע מחלקים קטנים ללכת לאיבוד.

לפנות מקום –  חשבו מראש את המקום של המוצר הסופי כדי לא לעשות טעות. נקו את השטח ואפשרו מרחב גדול ככול האפשר על מנת להעביר את הרהיט מצד לצד במידת הצורך.

בלי קיצורי דרך – אל תנסו לקצר את הדרך : משטחים מסוימים מתאימים יותר להרכבת רהיטים מאחרים. לדוגמה, אם אתה צריך להרכיב משהו כדי להיות מפולס ברמה מושלמת, הרכבתו על השטיח או בחוץ על הדשא הולך לסבך אותך. משטח חלק, מוצק, כמו עץ ​​, או רצפה, יעזור לך לשמור על דברים מיושרים- אבל דפיקות כמה חומרים נגד משטחים קשים יכול לגרום חתיכות לפצח, כך לשמור על השטיח לזרוק בקרבת מקום כמו משטח רך אפשרות.

בדוק את מצב הרוח –  רק אתם יודעים באיזה סביבה אתם יעילים ועובדים הכי טוב. ישנם טיפוסים שצריכים שקט מוחלט להתרכז – אם זה נשמע לך מוכר, כדאי לסגור את הדלת ולמנוע מאחרים להפריע לך עד סיום ההרכבה.

אם אתם מאלו האוהבים להרכיב רהיטים כשיש לכם מוזיקה ברקע – עשו זאת עם השירים שאתם אוהבים.

בקשו עזרה – לעיתים יש פרויקטים שדורשים יותר משתי ידיים לבנות אותם. אל תפחדו להתקשר לחבר ולבקש עזרה. רוב הסיכויים שתקבלו אותה כדי להחזיר את טובה בשלב כלשהו.

—————————

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

—————————

הטיפים ניתנו באדיבות חברת לדרמן

www.Leatherman.co.il

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן