עדכונים חמים
עדכונים חמים
השמפניה המוכרת והאהובה בעולם המשלבת עוצמה, איכות ורעננות

השמפניה המוכרת והאהובה בעולם המשלבת עוצמה, איכות ורעננות

חטיבת האלכוהול של טמפו גאה להציג לרגל חגיגות סוף השנה ותחילת השנה האזרחית החדשה 2021:

‘G.H. Mumm Cordon Rouge’

חטיבת האלכוהול של טמפו גאה להציג לרגל חגיגות סוף השנה ותחילת השנה האזרחית החדשה 2021 את שמפניית הדגל של בית מום, מום קורדון רוז’ המציבה רף גבוה ואיכותי בקטגוריה. בית מום, יצרנית שמפניות נוסדה בשנת 1827 וידועה כמובילה עם חדשנות ונועזות לצד עוצמה ואיכות.

 

השמפניה מעוטרת בסרט האדום האייקוני כבר משנת 1876, השנה בה בחר ג’ורג’ מום לעטר את בקבוק השמפניה שלו ובכך חלק כבוד לקהל לקוחותיו. סרט המשי האדום היה חלק מסימני האצולה וממסדרים מכובדים דאז כמחווה לאות היוקרתי של הצבא הצרפתי “legion of Honor” ,עד היום נמכרת השמפניה תחת השם קורדון רוז’.

 

מום קורדון רוז’ בעלת צבע צהוב-זהוב משובח וניחוח עשיר של ארומות ראשוניות של פירות בשלים וטריים, משמש, אפרסקים, פירות טרופים הנפתחים לארומות וניל, קרמל, בריוש, ושמרים סיומת של פירות מיובשים ודבש. בטעמה מתהדרת בטעמים של פירות טריים וקרמל, עם בועות עדינות ופריכיות המתפתחות ויוצרות רעננות מתפרצת.

 

מום קורדון רוז’ מתיישנת מעל 20 חודשים על השמרים במרתף היקב. על מנת לשמר את אופיו של הטרואר, היין מכל 77 החלקות נסחט ומותסס בנפרד ורק לאחר מכן נעשה הבלנד. הבלנד עשוי מ 45% פינו נואר, זן המוביל של היקב, הנותן ליין עוצמה וגוף, יחד עם 30% שרדונה המעניקים חמאתיות ומינרליות ו 25% פינו מונייה, המוסיפים פירותיות עגולה.

 

בשנת 2016 שמפניית מום קורדון רוז’ זכתה ב-6 מדליות זהב בתחרות העולמית של שמפניות ויינות מבעבעים וזאת בזכות תשומת הלב לאיכות בלתי מתפשרת של השמפניה. כמו כן, זכתה למוניטין של בית השמפניה המוביל בצרפת.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 225 ₪

ניתן לרכוש בחנויות אלכוהול ויין מובחרות

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן