עדכונים חמים
עדכונים חמים
שכחו אותו בבית
גלעד אברמוב. שיחק כמו קפטן אמיתי

שכחו אותו בבית

גוסטבו מרמנטיני מודה למי שצריך אחרי השער שלו

לא ברור מדוע היה צריך שרון מימר לחכות לחרב על הצוואר עד שנזכר בגלעד אברמוב * השחקן הצעיר, תוצרת בית כמובן, עלה עם סרט הקפטן והוביל את הקבוצה לניצחון גדול והבטיח למימר לפחות עוד שבועיים בתפקיד * גם שובל גוזלן קיבל צ’אנס ופרח * מימר התרגש: “החיבור שלי עם חדרה הוא לא רגיל וחבל לפספס אותו”

יכול להיות ששרון מימר, מאמן הפועל חדרה, צריך לבקש שחנוכה לא יסתיים. כשאתם קוראים את השורות האלה אתם כבר יודעים את תוצאת המשחק אתמול של הפועל חדרה מול הפועל באר שבע (ממשחק השלמה), אבל גם אם חדרה הפסידה, מימר קיבל את הנס שלו בשבת שעברה.

שרון מימר. התרגש מאוד בסיום הניצחון על בני יהודה

לפני המשחק בבלומפילד מול בני יהודה היה ברור לכולם, כולל למימר, שרק ניצחון ישאיר אותו בתפקיד. מימר ביצע מהפכה בהרכב הקבוצה, וזה השתלם לו. בסיום 0:3 ענק לחדרה, הודות לצמד של שובל גוזלן ושער בכורה בישראל של גוסטבו מרמנטיני.

אבל גיבור המשחק מבחינת חדרה ומבחינת מימר היה הקשר הצעיר גלעד אברמוב, שחקן הבית שלא קיבל עד כה העונה צ’אנסים. אברמוב פתח בקישור יחד עם תמיר גלזר והיה מצוין. הוא אף עלה עם סרט הקפטן על הזרוע, כיאה לשחקן הבית היחיד בהרכב.

אברמוב בישל פעמיים, היה מעורב במשחק ההתקפה של הקבוצה ויחד עם גלזר שלט במרכז המגרש. בסיום המשחק הורמו לא מעט גבות מדוע מימר היה צריך להמתין עד שהחרב תהיה על הצוואר כדי לתת צ’אנס לאברמוב המוכשר.

הילד עצמו נשאר צנוע ולאחר המשחק אמר: “אני מאושר שככה הסתיים המשחק. ברור שכיף לשחק ולהרגיש שייך, אני עושה כל מה שהמאמן אומר לי. אני מאוד מקווה להמשיך לקבל הזדמנות ולהוכיח שהיא מגיעה לי”.

עוד אחד שיובש בבויידעם וקיבל את חולצת ההרכב בשבת היה החלוץ שובל גוזלן, שפתח בעמדת 9 כאשר מרשל אודה הוסט לאגף. גוזלן היה מצוין, כבש צמד והוביל את חדרה לניצחון. בסיום המשחק הוא אמר: “כיף גדול לחזור לכבוש. אבל יותר כיף שניצחנו. אני מאוד מקווה שכעת נצא לדרך חדשה ונצא מהמקום שבו אנחנו נמצאים”.

אגב, בחדר ההלבשה של חדרה בסיום המשחק בבלומפילד היו כמובן חיוכים גדולים, אבל השחקנים בעצמם דאגו לומר: “לא עשינו כלום עדיין, חייבים המשכיות. בואו נחגוג קצת, אבל בעיקר בואו נמשיך להיראות ככה כדי שנחבר עוד משחקים טובים”.

מימר עצמו היה נרגש מאוד בסיום ודיבר בכנות אל המצלמות: “הרגשנו שזה משחק הישרדות ולשמחתי מגיע כל הכבוד לשחקנים על האנרגיות והטירוף שהם הביאו למשחק. יש לנו קבוצה לא פחות טובה לפחות מ-10 קבוצות בליגה. המועדון שלנו נכנס למומנטום לא טוב בגלל הקורונה. זה הכניס ללחץ את כל המערכת. לשמחתי השקט של המועדון והאנרגיות של המועדון הם הקלף המנצח ומעכשיו אנחנו צריכים לקחת את הניצחון הזה לכיוון טוב. מבחינה אישית, אני בדיוק שנה במועדון. נקשרתי אליו, יש פה אנשים חמים עם נתינה מקסימלית. ידעתי שאם נפסיד אולי אני אסיים את דרכי פה, לא רציתי להגיע למצב הזה כי שני הצדדים מאוד אוהבים אחד את השני. חשוב לי שנמשיך את הדרך הזו ונסיים את העונה כמו שצריך כי החיבור שיש לי עם חדרה הוא לא חיבור רגיל וחבל לפספס אותו”.

בשבת (17:20) תמשיך חדרה במרתון המטורף של המשחקים כאשר תארח את אשדוד. בשלישי הבא מצפה לה עוד משחק בית, הפעם מול מכבי נתניה (20:00).

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן