עדכונים חמים
עדכונים חמים
קורצקי בדרך החוצה
מנחם קורצקי הפועל חדרה צילום שלומי גבאי

קורצקי בדרך החוצה

גם הבכירים על הכוונת

 

אכזבה קשה בהפועל חדרה מהתוצאות האחרונות ובמיוחד מהיכולת * ההערכות הן שתוצאות רעות גם בשבוע הקרוב (במהלכו ישוחקו 2 משחקי ליגה ואחד בגביע) יובילו לזעזוע בעמדת המאמן * גם פדידה, פלקושצ’נקו ומרמנטיני עשויים לקבל הודעת שחרור

 

מעמדו של מנחם קורצקי בהפועל חדרה הולך ומידרדר. ולאור היכולת הרעה מאוד של הקבוצה לאחרונה, גם מעמדם של מספר שחקני מפתח הורע מאוד והם עשויים לקבל הודעה של שחרור.

המשחק האחרון בטדי, מול הפועל ירושלים, היה הגרוע ביותר של חדרה העונה. הוא אומנם הסתיים בתיקו 1:1 ולא בהפסד, אבל עבור אנשי הקבוצה מדובר היה בהפסד לכל דבר. חוסר שביעות הרצון והעצבים הורגשו בכל פינה באזור חדרי ההלבשה בירושלים, והמאמן מנחם קורצקי לא הסתיר את האכזבה גם בתגובה שהעניק לכלי התקשורת לאחר המשחק, בה ציין כי הוא מצפה משחקניו להרבה הרבה יותר. מנהל הקבוצה, איציק טפירו, צעק על השחקנים בחדר ההלבשה לאחר המשחק והמנכ”ל אלי דגני ביצע שיחה קשה עם השחקנים בתחילת השבוע.

גורמים המקורבים למועדון טוענים כי רק קשיים כלכליים מונעים בשלב זה מאורן גולן לבצע שינוי בעמדת המאמן. מנגד, גולן עצמו התראיין השבוע ואמר כי מנחם קורצקי הוא לא הבעיה של הפועל חדרה וכי אין מחשבות להחליפו.

אבל המשחק המביש בירושלים גרם לשינוי מחשבתי בחדרה גם כלפי השחקנים. האכזבה היא דווקא מהשחקנים המובילים של הקבוצה, אלא שמצד אחד גם משתכרים הכי הרבה, אבל גם אמורים להנהיג אותה. ולא עושים זאת. הכוונה היא למקסים פלשקושצ’נקו, עומר פדידה וגוסטבו מרמנטיני, כאשר גם מדיא לבאבידי, עידו לוי ו-ויסאם רבאח יש אכזבה גדולה.

חלון ההעברות נפתח השבוע, ופרט לחלוץ סטיבן אלפרד שכבר חתם בקבוצה ואמור לערוך בשבוע הבא את הופעת הבכורה שלו, אין כרגע שחקנים נוספים על הכוונת. שמותיהם של לירן רוטמן ושל חגי גולדנברג הוזכרו, אבל בשלב לא מדובר אפילו במו”מ.

המאזן של חדרה מצביע על ניצחון אחד בלבד בעשרת משחקי הליגה האחרונים, והבעיה של מנחם קורצקי מול מכבי נתניה ביום ראשון תהיה קשה יותר – שכן יהיה עליו להסתדר ללא 4 שחקנים בכירים: מוחמד אוסמן ועידו לוי מורחקים, עומר דנינו עדיין פצוע והחיסרון הכי משמעותי יהיה של החלוץ שובל גוזלן, שנפצע בירושלים וייעדר משלושת השבועות הקרובים לפחות.

בחדרה מתייחסים למשחק מול נתניה כמו אל דרבי, אבל לאור הכושר של הקבוצות בתקופה האחרונה, יחסי הכוחות נוטים בבירור לזכותה של נתניה. גם ביציעים לצהובים צפוי יתרון גדול מול חדרה, על אף שהאדומים יהיו המארחים במשחק.

לחדרה מצפים כעת 3 משחקים בתוך שבוע: ביום ראשון נתניה, בחמישי בני סכנין בגביע המדינה ובראשון לאחר מכן אשדוד, שוב בנתניה. דבר אחד בטוח: אם קורצקי לא יצליח להביא לפחות 3 נקודות משני משחקי הליגה מול נתניה ואשדוד, יש סיכוי גדול שנראה מאמן אחר על הקווים.

צילום : שלומי גבאי

השארת תגובה

שבע, בום!

לאחר שישה מחזורים הפועל חדרה רשמה את הפסד הבכורה שלה העונה. הפועל חדרה רשמה הפסד

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן