עדכונים חמים
עדכונים חמים
קבוצה תחת אזהרה

קבוצה תחת אזהרה

קבוצה תחת אזהרה

בצד המקצועי זה נראה רע מאוד (למרות צבירת הנקודות), ואפילו לפרשנים כבר אין מה לומר על היכולת של הפועל חדרה * בצד הניהולי זה הולך ומחמיר וחבר המועצה רונן הילף דורש למנות נציג מטעם העירייה שיפקח על ההתנהלות * דבר אחד בטוח: השנה הקרובה היא הקשה ביותר של חדרה מאז שחזרה לליגת העל

אלפרד בדרך לשער. אולי זה יעיר אותו                                                                                                                      פיליפ איפולה עולה הכי גבוה                                                                                                                                     אסף נימני. לא קלה דרכו                                                                                                                                           אורן גולן. ניסה להרגיע ברשתות

נימני
נימני

קריטי אך יציב. כך אפשר להגדיר את מצבה של הפועל חדרה בכדורגל. נראה שהשנה הזו היא באמת הקשה ביותר מבין החמש שהקבוצה נמצאת בליגת העל, והדברים אמורים לא רק לגבי הצד המקצועי אלא – אולי בעיקר – בצד הניהולי/כלכלי, מה שמשליך כמובן על המצב המקצועי.

לאחר תקופה ממושכת שבה אוהדי הקבוצה הציפו את הרשתות החברתיות בטענות שונות לגבי התנהלות המועדון, כאשר מירב הטענות הופנו לחברי העמותה שמנהלת את הקבוצה (על חוסר מעורבות, חותמת גומי והעובדה שאיפשרו למועדון להיכנס לגירעון של מיליוני שקלים), חבר המועצה רונן הילף הרים את הכפפה ודורש ממועצת העיר לאשר נציג מטעם העירייה שייכנס לעמותה ויפקח מבפנים על ההתנהלות, כאשר בתווך הוא מצפה לקבל מהקבוצה, מהעירייה ומהחברה הכלכלית, דוחות בנוגע לכספים שכבר הועברו עד כה, והאם היה ביקורת לטובת מה הם הופנו.

המהלך של הילף מצטרף לשיחות שכבר נערכו בעבר בין מספר גורמים פוליטיים בחדרה, עם הרעיון למנות נציג מטעם העירייה בהנהלת הקבוצה על מנת לייעל את ההתנהלות.

בשישי שעבר, יממה לפני המשחק של הפועל חדרה מול הפועל חיפה, העלה אורן גולן פוסט ברשתות החברתיות וקרא לאוהדים להגיע לתמוך בשחקנים, תוך שהוא מסביר שמדובר ב”עונה פיננסית” והודה כי קיים גירעון איתו מתמודדים בקבוצה.

יחד עם זאת, גולן לא נתן מענה לשאלה הפשוטה איך נוצר גירעון כה גדול, מי אחראי עליו ומדוע אם זה המצב – לא משחררים שחקנים שברור לכולם שאין להם מקום בסגל – ובמקומם מנסים להביא שחקנים אחרים יעילים יותר.

לאחר התיקו (1:1) מול הפועל חיפה ראינו לראשונה העונה ביקורת אנונימיות בכלי תקשורת שונים מגורמים במועדון כלפי המאמן אסף נימני, שבשלב זה זוכה לתמיכה מלאה מהאוהדים. נימני עצמו כבר הבין כי עד סיום חלון ההעברות הנוכחי, בסוף החודש, הוא לא יצליח להתחזק בשחקנים משמעותיים, אבל בכל זאת מנסה להחתים את הכישרון הצעיר יוני סטויאנוב מהפועל באר שבע, ככל הנראה במקומו של ניקולס אולסק שיעזוב תקופה קצרה מאוד אחרי שהגיע.

במקביל ל”מבט מקומי” נודע כי מספר חברי הנהלת העמותה של הפועל חדרה החלו לאחרונה בשיחות ביניהם ועם אנשי מקצוע שמבינים בתחום דיני העמותות על מנת לבדוק את האחריות שלהם במידה והמועדון יסתבך מבחינה כלכלית.

בשלב זה לפחות בהפועל חדרה משדרים עסקים כרגיל ולא מתרגשים מהרעש ברשתות, אבל אין ספק כי אם המהלך של הילף יישא פרי, ייתכן ויהיו זעזועים גם בצד הניהולי, שכן לא בטוח שהצוות הקיים יסכים להתנהל תחת נציג/מפקח של העירייה.

גולן ודגני תיונה
גולן ודגני תיונה

המשחק מול הפועל חיפה היה טיפה טוב יותר משלושת המשחקים הקודמים של הקבוצה בליגה, אבל גם בו ראינו מעט מאוד דקות של כדורגל טוב. את השער לחדרה כבש המחליף סטיבן אלפרד ממש שניות לאחר שנכנס, אבל חוסר ריכוז איפשר לחיפה לחזור למשחק וחדרה איבדה 2 נקודות יקרות. בסיום המשחק קראנו פרשנים באתרים שונים מנתחים את המצב המקצועי של חדרה ולא מבינים איך לקבוצה שבועטת 5 פעמים לשער בארבעה משחקים, יש בכלל 5 נקודות…

ביום ראשון (19:00) תארח הקבוצה בנתניה את קרית שמונה של מנחם קורצקי, אותה ניצחה בפתיחת משחקי גביע הטוטו. על אף הביקורות על סגנון המשחק, בחדרה די מרוצים מקצב צבירת הנקודות וטוענים כי ניצחון יביא את הקבוצה ל-8 נקודות לאחר 5 מחזורים – קצב צבירה מצוין.

 

 

השארת תגובה

היכל אנרבוקס חדרה - צילום - שלום ענסי (3)

לראשונה: גביע ווינר סל מגיע לחדרה

היכל האנרבוקס יארח השנה את טורניר פתיחת העונה היוקרתי בהשתתפות כל הגדולות
של הכדורסל הישראלי | תושבי חדרה נהנים מכרטיסים מסובסדים | ניר בן חיים: “הבחירה
בעיר חדרה לארח טורניר יוקרתי עם מיטב קבוצות הכדורסל בארץ מהווה גאווה גדולה ” 
יוצאים לדרך כבר בשבוע הבא

המשך קריאה »

פארק נינג’ה מהגדולים בארץ מוקם במושבה פרדס חנה כרכור

פארק נינג’ה מהגדולים בארץ מוקם במושבה פרדס חנה כרכור, הפארק יוקם בגן החבלים
שסבל שנים רבות מהזנחה וממוקם במערב המושבה- נווה פרדסים. בפארק הושקעה מחשבה
רבה והוא יכלול כ-20 מתקני נינג’ה המיועדים גם לילדים קטנים, גם לנוער ובוגרים ויספק מענה
ייחודי ומאתגר למשתמשים. עלות הפרויקט כ- מיליון וחצי ₪ ומלבד מתקני הפארק את יכלול
את הפיתוח במרחבו.

המשך קריאה »

אור גדול

אור שבת מקלוב התעופה חדרה הוא הנציג שלנו בנבחרת ישראל בטיסנים חופשיים, שחזרה
מאליפות אירופה עם מדליית זהב

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן