עדכונים חמים
עדכונים חמים
מימר ממשיך, הליגה גם?
שרון מימר ואורן גולן. מתחילים לתכנן את העונה הבאה

מימר ממשיך, הליגה גם?

הפועל חדרה שומרת על יציבות והודיעה השבוע על החתמתו של המאמן שרון מימר לעונה נוספת * גם יתר הצוות המקצועי אמור להישאר * סימן שאלה גדול בנוגע להמשך משחקי הליגה בגלל הקורונה * בראשון: חדרה אמורה לארח את נס ציונה בפתיחת הפלייאוף התחתון

שרון מימר

מימר הגיע בחודש דצמבר במקום אורי גוטמן, שהתפטר מתפקידו. הוא השיג 49% הצלחה והיה רחוק ניצחון אחד בלבד מהעפלה לפלייאוף העליון. בחדרה היו מרוצים מהחיבור של המאמן לקבוצה, משיתוף הפעולה עם היועץ המקצועי אורן גולן וכן משיתוף שחקנים צעירים. על פי הערכות, שכרו של מימר ישודרג בכ-20 אחוזים בהשוואה לשכר שהרוויח העונה בחדרה.

כזכור, גם ניסו אביטן חתם לפני שנה על חוזה חדש בקבוצה, דאז העולה החדשה, אך אז הגיעה ההצעה מהפועל תל אביב והוא עזב את המועדון לטובת האדומים מחודורוב.

הפועל חדרה היא תחנתו השביעית כמאמן בוגרים עבור מימר בן ה-46. הוא החל בהפועל ראשון לציון, המשיך להפועל באר שבע (עוזר מאמן), הפועל כפר סבא, בית”ר ירושלים, מכבי פתח תקווה והפועל חיפה.

גולן אמר לאחר הארכת החוזה: “אני שמח מאוד ששרון ממשיך איתנו. התחלנו העונה דרך משותפת מאוד מוצלחת, וכעת נייצר המשכיות. אני משוכנע שיחד נמשיך את המסורת של הפועל חדרה וגם בעונה הבאה נבנה קבוצה ראויה וטובה”. מימר עצמו הגיב: “אני שמח ומאושר להמשיך. אני מרגיש פה חיבור כמו שלא הרגשתי בשום מקום אחר. יחד נמשיך להוביל את הפועל חדרה למקומות יפים”.

גם הצוות המקצועי לצידו של מימר אמור להישאר: עוזרי המאמן רון קלר ושרון זהביאן, מאמן הכושר דוד בובליל ומאמן השוערים מאיר טלבי. בגיזרת השחקנים, בחדרה יחלו כעת להגביר את השיחות עם שחקני הסגל הנוכחי על מנת לסכם עם רובם. אוסטין אג’ידה אמור להיות הבא בתור, וגם חגי גולדנברג וסולומון דניאל אמורים להישאר.

בצל בהלת הקורונה, ביום ראשון (19:00, נתניה) תארח חדרה את נס ציונה בפתיחת משחקי הפלייאוף התחתון. נכון לרגע זה המשחק אמור להתנהל עם קהל, אולם מנהלת הליגה הבהירה כי ההחלטה עשויה להשתנות ויכול מאוד להיות שהמשחק ייערך ללא קהל. בכל מקרה, הודעות על כך יפורסמו בכלי התקשורת ובדף הפייסבוק של הקבוצה.

כמו בכל יתר קבוצות הליגה, גם בחדרה עוקבים בדאגה אחרי ההתפחויות בעולם הספורט בגלל הקורונה. בשלב זה לא ברור איך תסתיים העונה הנוכחית ובעיקר איך ייראו ההכנות לעונה הבאה.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן