עדכונים חמים
עדכונים חמים
מחר משחק ליגה חשוב מול הפועל תל אביב
השרת אינו זמין אתכם הסליחה
קורצקי אמור לשמור על ההרכב שפתח בסכנין

מחר משחק ליגה חשוב מול הפועל תל אביב

הפועל חדרה השלימה היום את ההכנות למשחק הליגה החשוב מחר מול הפועל תל אביב. בחדרה מגיעים למשחק לאחר הניצחון 0:2 בסכנין ביום שני, ומבינים שחייבים המשכיות על מנת לברוח מהקו האדום.

המאמן מנחם קורצקי אמר לקראת המשחק מחר:

“הפתיחה שלי בחדרה הייתה טובה, עם שלוש נקודות חשובות בסכנין. כמובן שנרצה להשתפר בכמה פרמטרים במשחק הקרוב, וצפוי לנו משחק שונה לגמרי.

אנחנו משחקים מול קבוצה ששינתה את פניה, עם המון שחקנים חדשים. כמובן שהתכוננו בהתאם ונבוא מוכנים. הפועל תל אביב היא יריבה ישירה שלנו בתחתית, עשינו כמה התאמות ואני מקווה שהחבר’ה יבואו מוכנים כדי לקחת שלוש נקודות”.

אתה כבר שבוע בקבוצה, איזו הפועל חדרה קיבלת ואיך הקבוצה שלך מוכנה למחר?

“אני חושב שכולם ראו שהפועל חדרה הייתה מאוד כשרונית גם לפני שבאתי, שיחקה כדורגל כמו שצריך, אולי סבלה קצת מחוסר מזל ומחוסר ביטחון. במשחק בסכנין היה חשוב לי מאוד להחזיר לשחקנים את הביטחון, פחות היה חשוב לי איך אנחנו נראים, והיה ברור שזה יגיע רק עם ניצחון. ברור לגמרי שבעקבות התוצאה בסכנין גם האווירה פה מצוינת אבל כמובן שאנחנו לא נחים לרגע. כולם צריכים לעבוד יותר קשה ונעשה את הכל על מנת להשיג את המטרה שלנו”.

קורצקי אמור לשמור על ההרכב שפתח בסכנין, כאשר השינוי היחיד יהיה בעמדת המגן הימני כאשר נועם כהן יחליף את דיאא לבאבידי המוצהב.

לפני האימון אתמול הגיעו למגרש האימונים בחדרה כמה עשרות אוהדים שעודדו את השחקנים מבחוץ לקראת המשחק החשוב.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן