עדכונים חמים
עדכונים חמים
מוטי אוחיון תרם 3 מנויים לילדים
צילומים : שלומי גבאי

מוטי אוחיון תרם 3 מנויים לילדים

הפועל חדרה לעד תהיה בלב שלנו

צילום : שלומי גבאי

אביו של השוער הפצוע חביב אוחיון, שגם שכל את אחיו לפני מספר חודשים, התקשר השבוע לאחד מאנשי הקבוצה והצהיר: “אני אוהב אתכם, ברצוני לתרום לקבוצה, עבורי זו מצווה וגם חובה” * בקבוצה התרגשו : “איש מיוחד. מתפללים שיהיה להם טוב”

בכל השנים האחרונות מרבים להשתמש במושג “משפחה” בהקשר של הפועל חדרה. מי שלא נמצא בתוך הקבוצה מתקשה לעיתים להבין את החשיבות של אותה משפחתיות.

ביטוי נוסף לאווירה המיוחדת סביב הפועל חדרה קיבלנו השבוע. זה קרה ביום שלישי השבוע, כאשר אחד מאנשי הקבוצה קיבל טלפון מרגש מאין כמותו ממוטי אוחיון, אביו של השוער חביב אוחיון.

תזכורת: אוחיון הצעיר נחשב לשוער העתיד של ישראל. השוער, בן 22 כיום, שגדל במכבי תל אביב, הגיע להפועל חדרה בהשאלה והתחרה עם אוסטין אג’ידה על אפודת השוער הראשון.

לפני 10 חודשים, באחד הבקרים יצא אוחיון לאימון פרטי בחוף הצוק שליד תל אביב, שבמהלכו החליק לאחור על מדרגות. הכדורגלן הובהל לבית החולים אסף הרופא, ושם עבר ניתוח מורכב. חוליה אחת בצווארו נשברה, ואחרת יצאה ממקומה. ברגע אחד עולמו של האב מוטי, שמלווה את חביב בכל אימון, חרב עליו. “החיים שלי הם כמו רכבת הרים, כשראיתי את חביב יושב לראשונה על כיסא הגלגלים, כאילו חוויתי את הלידה שלו מחדש. התאפקתי לא לבכות מהתרגשות. התמלאתי תקווה שהוא יזיז את הרגליים, יוכל לעמוד, יוכל ללכת. אולי אפילו יחזור לשחק”, אמר בזמנו.

מאז חביב התאושש, אבל זה קורה לאט לאט. לשחק הוא כנראה כבר לא יוכל, ואביו השלים עם זה. כרגע כל מה שמעניין אותו הוא שבנו יעמוד על הרגליים ויוכל לנהל חיים רגילים: “אי אפשר להבין מה זה”, הוא אומר השבוע, “מילד שהיה האתלט הכי גדול בעולם הוא הפך לנכה. אבל אנחנו מקבלים את הכל באהבה ומשתדלים תמיד לראות את הטוב. חביב בחור חזק והוא יעבור את זה”.

בחודש מרץ האחרון ניחתה על אוחיון האב עוד מכה, כאשר אחיו יצחק, ראש עיריית פ”ת לשעבר, נפטר. גם את זה עבר אוחיון בכאב, ואין לו ברירה אלא להמשיך הלאה: “אלה החיים. זה כואב מאוד, אבל חייבים להמשיך הלאה”.

וכעת נחזור לחדרה. בשבועות האחרונים מפרסמת הקבוצה מבצע מנויים תרומה, כאשר האוהדים מתבקשים לעזור לקבוצה ולתרום לה, ובתמורה לקבל מנוי במידה והאוהדים יורשו להיכנס למגרש. המחיר: רק 300 שקלים למנוי רגיל. 900 למנוי כסף. 1500 למנוי זהב.

אוחיון, שמאוד נקשר לקבוצה מאז מה שקרה לבנו, ועוד לפני כן, התקשר השבוע לאחד מאנשי הקבוצה ואמר בקול רועד: “אני אוהב אתכם, אוהב את האוהדים שלכם, התחברתי לעיר הזו ולקבוצה הזו, ואני רוצה לעזור. אני רוצה לתרום 3 מנויים לילדים. ולא סתם ילדים. אני רוצה שאלה יהיו ילדים בני העדה האתיופית, שקשה להם לרכוש מנוי ורוצים להגיע למשחקים. גם אם המצב שלנו לא ממש פשוט כרגע, עבורי זו מצווה וזו סוג של חובה. חדרה לעד תהיה בלב שלנו”.

המחווה של אוחיון ריגשה מאוד את אנשי הקבוצה: “זה מאוד מרגש. משפחת אוחיון הפכה להיות חלק מאיתנו, מוטי איש מאוד מיוחד. מתפללים שיהיה להם רק טוב ושנוכל לראות אותם איתנו במהרה”.

אוחיון אמר: “אני עושה את זה בעיקר בשבילי, אבל חשוב לי שהקבוצה הזו תצליח. אני קורא לאוהדים של הפועל חדרה לעזור לקבוצה, כי אנשים שם עושים עבודת קודש. אל תיקחו כמובן מאליו את ההצלחה של חדרה, כי זה לא פשוט. אני בטוח שהצעד שלי יגרום לעוד אוהדים לעשות מנויים ולתרום לקבוצה ומאחל לכולם רק בריאות ובשורות טובות”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן