עדכונים חמים
עדכונים חמים
לוסיו ורפואה מחכים למימר
לוסיו. יחפש נקמה?

לוסיו ורפואה מחכים למימר

אחרי חודשיים בדיוק חוזרת הפועל חדרה לשחק כדורגל ותצא בשבת למשחק חוץ בקרית שמונה * מי שימתינו לה שם הם האקס הברזילאי והמאמן, שמאוד מאוד ירצו לנצח * לוסיו: “בחדרה לא רצו אותי. הגישו לי הצעה מעליבה כדי להראות לי את הדרך החוצה” * רפואה מחפש נקמה על הניצחון הגדול של חדרה בשלהי העונה שעברה שכמעט הוריד את הצפוניים ללאומית

קובי רפואה. לא שוכח

 

גורם בקרית שמונה: “אנחנו לא שוכחים מה חדרה עשו לנו בעונה שעברה. אין לנו בעיה עם רוח ספורטיבית ולא ציפינו שיתנו לנו את המשחק, אבל ההתנהגות שלהם הייתה מחפירה. ובעיקר איך שהם חגגו לנו על הראש בסיום. אין ספק בכלל שזה יושב לאנשים פה בראש לקראת שבת”

לוסיו: “מאוד רציתי להישאר בחדרה, אבל הם לא רצו אותי. הגישו לי הצעה כספית מעליבה כדי שאעזוב. הראו לי את הדרך החוצה. נתתי את הנשמה בשביל הקבוצה הזו ולא הגיע לי כזה יחס. בתחילת השנה לא יכולתי להתרכז בכדורגל כי רק חשבו איך למכור אותי ולעשות עליי כסף כל הזמן. לא היה לי שקט”

שרון מימר. מתחיל רגע האמת

 

 

אחרי חודשיים בדיוק, הפועל חדרה חוזרת לשחק כדורגל באופן רשמי. זה יקרה בשבת (18:15) בקרית שמונה, כאשר חדרה תשחק בסך הכל את משחקה השני העונה, מול הקבוצה הצפונית ביותר בליגת העל.

כזכור, חדרה קיימה עד כה רק משחק ליגה אחד, מול מכבי חיפה, שהסתיים בהפסק 2:1. לאחר מכן הגיעה התפרצות הקורונה בקבוצה, הסגר הכללי וכעת זה חוזר.

בחדרה מבינים מצוין את הסיטואציה שמסגרתה לא היה לקבוצה מספיק זמן להתאמן על מנת לחזור לכושר משחק סביר. לאחר חמישה שבועות של השבתה מפעילות אי אפשר לחזור לשחק בתוך 14 יום, אבל זו המציאות ואיתה חדרה אמורה להסתדר.

בניסיון להכניס את השחקנים לקצב גבוה ככל הניתן קיימה הקבוצה שני משחקי אימון בשבוע האחרון. בשישי שעבר נוצחה חדרה 3:0 מול מכבי נתניה והשבוע הביסה 2:5 את הפועל חיפה. בשני המשחקים, אגב, חדרה נראתה טוב מבחינה התקפית, רק שבנתניה (בעיקר במחצית הראשונה) הכדורים לא נכנסו. ובחיפה זה הסתיים עם שערים.

מבחינה פיזית ובריאותית, כל השחקנים עומדים לרשותו של מימר לקראת שבת. הקשר עומר לקאו סבל ממתיחה קלה במהלך השבוע, אבל הוא אמור להיות כשיר למשחק בקרית שמונה, ממנה הגיע לחדרה.

מימר עדיין מתלבט בנוגע להרכב הצפוי. אפשר לומר די בוודאות שההגנה תורכב מדיאא לבאבידי, וויסאם רבאח, ג’ונתן סיסה ועבדאללה ג’אבר. מקומם של יא יא מלדג’ה ושל מקסים פלקושצ’נקו בקישור מובטח, ולצידם ישחקו או עומר לקאו או ריף מסיקה. בחוד יפתחו מרשל אודה ורודריגו בונגונגי, כאשר ההתלבטות היא האם לשחק עם שובל גוזלן כחלוץ 9, ואז אודה יעבור לאגף, או לפתוח עם גוסטבו מרמנטיני.

בכל מקרה, נראה כי מימר ישתמש בכל חמשת החילופים שעומדים לרשותו על מנת לרענן את ההרכב כל הזמן ולא להגיע למצב ששחקנים מותשים.

לוח הזמנים של חדרה – כמו כל קבוצות הליגה – צפוף מאוד וכבר ביום רביעי הבא מצפה לקבוצה משחק חוץ בטדי מול בית”ר ירושלים, השלמה מהמחזור השני. לאחר מכן תצא הקבוצה למשחק חוץ שלישי ברציפות, בבלומפילד מול הפועל תל אביב (שבת או ראשון, עדיין לא נקבע).

המשחק בשבת צפוי להיות טעון במיוחד מבחינת קרית שמונה. כזכור, בשלהי העונה שעברה חדרה הגיעה לצפון לאחר שכבר סיימה מעשית את העונה, ואילו קרית שמונה נלחמה על חייה ועל ההישרדות בליגת העל. חדרה נתנה שם את אחד המשחקים הטובים שלה העונה, והביסה את קרית שמונה 0:3, תוך תצוגת כדורגל נהדרת!

בקרית שמונה, ובמיוחד המאמן קובי רפואה – שמיודד מאוד עם חלק מאנשי חדרה – לא אהבו את משחק הלחימה של חדרה באותו משחק ובעיקר לא את החגיגות שבאו לאחר הניצחון. גורם בקרית שמונה אמר השבוע: “אנחנו לא שוכחים מה חדרה עשו לנו בעונה שעברה. אין לנו בעיה עם רוח ספורטיבית ולא ציפינו שיתנו לנו את המשחק, אבל ההתנהגות שלהם הייתה מחפירה. ובעיקר איך שהם חגגו לנו על הראש בסיום. אין ספק בכלל שזה יושב לאנשים פה בראש לקראת שבת”.

אבל לא רק רפואה מחכה לחדרה בשבת. מי שעוד מחכה למשחק בכיליון עיניים הוא החלוץ הברזילאי לוסיו, שעשה בחדרה שנתיים מצוינות, אבל עזב לקרית שמונה.

השבוע לוסיו שוחרר עם אחד מחבריו בחדרה ואמר: “אני מאוד רציתי להישאר בחדרה, אבל הם לא רצו אותי. הגישו לי הצעה כספית מעליבה כדי שאעזוב. הראו לי את הדרך החוצה. נתתי את הנשמה בשביל הקבוצה הזו ולא הגיע לי כזה יחס. בתחילת השנה לא יכולתי להתרכז בכדורגל כי רק חשבו איך למכור אותי ולעשות עליי כסף כל הזמן. לא היה לי שקט”.

יחד עם זאת, לוסיו לא שוכח את הרגעים היפים בחדרה: “שלא יבינו לא נכון, אני אוהב את חדרה ואת האנשים. מגיע להם הרבה קרדיט על כך שלקחו אותי לפני שנתיים ונתנו לי שוב את ההזדמנות בליגת העל, ויש בקבוצה הזו אנשים נהדרים. אבל אני לא יכול להשתחרר מההרגשה שלא הגיע לי היחס הזה. הרגשתי במהלך העונה שעברה בלא מעט רגעים שאנשים בחדרה היו מעדיפים שלא אהיה פה, וזה מעליב. אבל אני לא כועס על אף אחד ולא מחפש נקמה, היום אני שחקן בקרית שמונה וכמובן שארצה לנצח”.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן