עדכונים חמים
עדכונים חמים
“לא הולך להיות פשוט”
חזרו לעבוד קשה שחקני הפועל חדרה

“לא הולך להיות פשוט”

הזרים מתגעגעים למשפחות במיוחד תחת הסגר  “אין מספיק זמן להיכנס לכושר ולוח המשחקים צפוף במיוחד”  ובמקום מפגש נוח מול סכנין והאקס אביטן תיאלץ חדרה לפגוש את שתי התל אביביות הגדולות  אבל בחדרה אופטימיים ובונים על הסגל האיכותי שנבנה השנה

גוסטבו מרמנטיני. מחכה לאשה ולילדים

אני מתגעגע מאוד למשפחה שלי. לא ראיתי אותם כבר כמעט שנה ולהיות פה לבד עם הקורונה זה לא נחמד בכלל. בקבוצה מאוד מנסים לעזור לי, להקל עלינו את החיים תחת סגר ובלי אימונים, אבל זה לא פשוט בכלל. אני מאוד מקווה שראשי המועדון יוכלו לעזור לי להביא לפה את אשתי והילדים כמה שיותר מהר”. כך התבטא בשבוע שעבר קשרה הברזילאי של הפועל חדרה, גוסטבו מרמנטיני, ממש לפני שקבוצתו קיבלה אישור לחזור לאימונים.

מרמנטיני, כמו גם ארבעת הזרים האחרים של חדרה, מתמודדים כאן עם מציאות קשה של קורונה וסגר, וכל זאת כשהם לגמרי לבד, מבלי אפשרות לצאת, לבלות ולנהל חיים נורמליים.

בקבוצה מודעים לקשיים של הזרים ומבצעים פעולות על מנת להקל עליהם, אולם בסופו של דבר כאשר אין פעילות ספורטיבית ויש סגר, אי אפשר לעשות יותר מדי.

שרון מימר משימת חיבור קשה

ביום רביעי שעבר חזרה הקבוצה לפעילות לאחר כמעט חמישה שבועות, וכעת המשימה של שרון מימר והצוות שלו תהיה להגיע עם הקבוצה שלו לכושר מירבי כבר בשבת הבאה, 31/10, לקראת המשחק בקרית שמונה. בחדרה מודעים לכך שלוח הזמנים הוא כמעט בלתי אפשרי וכי לא ניתן להכניס שחקנים לכושר ראוי בתוך זמן כה קצר, אבל אין להם ברירה והם ייאלצו למצוא את השחקנים הכי מתאימים לטובת המשימה.

השבוע פורסם לוח הזמנים עד סיום העונה, ובחדרה הבינו כי זה לא הולך להיות פשוט, וכי יהיו לא מעט שבועות עם 3 משחקים בשבוע. נכון לרגע זה בקבוצה לא מתכוונים לצרף שחקנים נוספים, אולם בהחלט ייתכן כי בשבוע הקרוב ייעשה מאמץ בכל זאת לחזק את הסגל.

גורם בקבוצה אמר: “קודם כל זה תענוג לראות את המגרש שוב צבוע באדום ואת השחקנים עולים על הדשא. מאוד התגעגענו. ברור שאי אפשר לצפות להוקוס פוקוס ושבתוך שבועיים נראה קבוצה עם כושר. אסור גם לשכוח שיש לנו קבוצה חדשה לגמרי והיא עדיין לא התחברה. לא היה לזה מספיק זמן. אנחנו מאוד מקווים שכעת נוכל לייצר רצף של אימונים ומשחקים וכך גם יגיע החיבור. דבר אחד בטוח, לא הולך להיות פשוט”.

מקסים פלקוצ’נקו. יש לו תפקיד מרכזי

השבוע דיברו בקבוצה על החשיבות הרבה של הסגל הרחב והאיכותי שבנו השנה בחדרה. “כמעט על כל תפקיד יש לנו שני שחקנים ראויים שכל אחד מהם יכול לשחק בהרכב. יש תחרות בריאה ובעונה כה מורכבת, יש לזה משקל גדול”.

בשל שינויי לו”ז ייאלצו בחדרה להתמודד עם לוח משחקים קשה יותר מהמתוכנן. תחילה כאמור הקבוצה תצא לקרית שמונה. לאחר מכן היא תצא למשחק חוץ נוסף מול הפועל תל אביב, ואז תארח את מכבי תל אביב. וכל זאת כמובן בהנחה של ישובץ משחק השלמה בין לבין. כזכור, חדרה אמורה להשלים את המשחקים מול בית”ר ירושלים (בטדי) והפועל באר שבע (בנתניה), אולם במועדון מקווים כי זה יקרה מאוחר יותר העונה. במקור, אגב, אחרי המשחק מול קרית שמונה אמורה הייתה חדרה לארח את בני סכנין, אותה מאמן החל המשבוע האקס המיתולוגי של חדרה, ניסו אביטן.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן