עדכונים חמים
עדכונים חמים
כחילה חתם, אוגו בדרך?
טל כחילה וסוכנו דודו דהן במעמד החתימה בחדרה

כחילה חתם, אוגו בדרך?

 

מקסים פלקושצ’נקו חוגג את השער היפה שלו עם גוסטבו מרמנטיני

הפועל חדרה ממשיכה במרתון המשחקים עם החזרה מהפגרה * אחרי התיקו בקרית שמונה יצאה הקבוצה לטדי וביום שני היא תשחק מול הפועל תל אביב בבלומפילד * הבלם המנוסה הצטרף ויוסיף רבות למשחק ההגנה * בחדרה לא פוסלים אפשרות מפתיעה מאוד לצרף את כוכב הפועל באר שבע לשעבר

 

הפועל חדרה ערכה אמש (רביעי, לאחר סגירת העיתון) את משחק ההשלמה מול בית”ר ירושלים מהמחזור השני. שתי הקבוצות הגיעו למשחק לאחר שבשבת השיגו אותה תוצאה. חדרה סיימה בתיקו 1:1 בקרית שמונה ואילו הירושלמים סיימו בתיקו מול הפועל תל אביב בבלומפילד.

משחק החזרה של חדרה מהפגרה הארוכה לא היה טוב. אומנם הקבוצה הוליכה משער יפה של מקסים פלקושצ’נקו, אבל קרית שמונה הייתה טובה יותר, ושער השוויון המאוחר שכבשה בהחלט הגיעה לה. בחדרה יותר מדי שחקנים לא הפגינו יכולת טובה, ובעיקר אמורים הדברים לגבי שחקני החלק הקדמי, בראשות החלוץ מרשל אודה והקשרים גוסטבו מרמנטיני ורודריגו בונגונגי. מי שהצטיין מבחינת חדרה היה השוער רובי לבקוביץ’.

כמובן שלחדרה לא יהיה זמן לנוח אחרי המשחק בטדי, וכבר ביום שני היא תצא למשחק חוץ נוסף, שלישי בתוך 9 ימים, הפעם מול הפועל תל אביב בבלומפילד.

הקבוצה התחזקה השבוע בבלם טל כחילה, שמגיע מיוון ושיחק במרבית הקריירה שלו בבית”ר ירושלים. מדובר בבלם מנוסה מאוד, שכאשר ייכנס לכושר משחק יעזור מאוד למשחק ההגנה של חדרה. כחילה עשוי להשתלב כבר במשחק ביום שני בבלומפילד.

שם נוסף, מאוד מפתיע, שעלה בשבוע האחרון כמועמד להגיע לחדרה הוא של הקשר הניגרי ג’ון אוגו, שכיכב בהפועל באר שבע תחת ברק בכר. אוגו נחשב לשחקן יקר מאוד, אולם לאחרונה הוא שוחרר מקבוצתו והוא ללא קבוצה. קשה להאמין שהסכומים שאוגו רגיל אליהם הם משהו שחדרה יכולה לעמוד בו, אולם מספר אנשים המקורבים לשני הצדדים מנסים להגיע לעמק השווה, כאשר הרציונל שעומד מאחורי העיסקה הוא שחדרה תרוויח שחקן איכותי מאוד בסדר גודל שהיא לא רגילה אליו עד סוף העונה, ואילו אוגו יחזור לתודעה ואולי יוכל דרך חדרה לחזור לקבוצה גדולה – בארץ או באירופה.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן