עדכונים חמים
עדכונים חמים
כדורעף – קרב על המקום השלישי

כדורעף – קרב על המקום השלישי

ביום ראשון (20:00, עין החורש) יארחו בנות מכבי חדרה את אשדוד במשחק ישיר על מיקום טוב יותר לפלייאוף * המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט ובחדרה קוראים לקהל למלא את האולם וליהנות מהופעות והפתעות

בנות חדרה לאחר אחד הניצחונות. יחגגו גם בראשון?

לאחר שני הפסדים ברציפות, קבוצת הנשים של מכבי חדרה בכדורעף מגיעה לרגע האמת שלה. ביום ראשון תארח חדרה את מכבי אשדוד, בקרב ישיר על המקום השלישי. מדוע מדובר במשחק משמעותי? כיוון שמדובר במחזור האחרון של העונה, והמקום השלישי יעניק יריבה נוחה יותר במשחקי הפלייאוף מאשר המקום הרביעי – שעשוי להוביל למפגש מול האלופה מכבי חיפה שתסיים חמישית.

חדרה מגיעה למשחק, כאמור, כשהיא בתקופה פחות טובה ולאחר שני הפסדים רצופים, בבית לקרית אתא החזקה ובחוץ לק.ק. תל אביב המשתפרת.

את ליגת העל לנשים אפשר לחלק השנה לשלושה חלקים. יש את כפר סבא וקרית אתא שנחשבות לרמה אחת מעל כולן, יש את חדרה, אשדוד וחיפה שנחשבות לדרג הביניים וכל היתר חלשות יותר.

הקבלנית המצטיינת של חדרה, דיאנה אריצ’אה, שבלטה בחלק הראשון של העונה, נמצאת בירידה מסוימת ביכולת, וזה בא לידי ביטוי בתוצאות של חדרה. הקולומביאנית, יחד עם הצרפתייה פונטה פופאנה, החוסמת האנה טופיקינה והישראלית המוכשרת גל לינדר הן שחקניות המפתח של חדרה, וכאשר אחת מהן סובלת מירידה בכושר המשחק, זה משפיע על המשחק כולו.

המשחק ביום ראשון ישודר ישירות בערוץ הספורט ובחדרה מתכוונים להפוך אותו להפנינג אחד גדול. המשחק ייערך בשעה 20:00 באולם בעין החורש, והצופים שיגיעו ייהנו מהופעות בין המערכות והפתעות רבות שיחולקו לכולם. הכניסה למשחק חופשית ובחדרה קוראים לקהל המקומי למלא את האולם ולתמוך בבנות במשחק החשוב.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן