עדכונים חמים
עדכונים חמים
כדורעף נשים – מחדרה למכללות אורן אבוטבול, הכוכבת הצעירה של מכבי חדרה, קיבלה מלגה למכללת אולבני היוקרתית בניו יורק ותעזוב בקיץ

כדורעף נשים – מחדרה למכללות אורן אבוטבול, הכוכבת הצעירה של מכבי חדרה, קיבלה מלגה למכללת אולבני היוקרתית בניו יורק ותעזוב בקיץ

אורן אבוטבול. מגשימה חלום

כבוד גדול למכבי חדרה בכדורעף נשים. הכוכבת הצעירה של הקבוצה, אורן אבוטבול (19), קיבלה לאחרונה מלגת לימודים לאוניברסיטה היוקרתית U Albany במדינת ניו יורק.

אבוטבול, שנמצאת כרגע במהלך השירות הצבאי (כמובן שהיא במעמד ספורטאית מצטיינת), תסיים את העונה עם חדרה ובחודש יולי אמורה להמריא לארה”ב ולהיערך לפתיחת שנת הלימודים האקדמית בספטמבר וכמובן לפתיחת עונת המכללות באוקטובר.

אבוטבול, תושבת זכרון (אגב, היא בתה של לאה אבוטבול, מנהלת מרכז פסג”ה חדרה, לשעבר מנהלת אגף החינוך בחדרה ואחותו של שר האוצר משה כחלון), החלה לשחק במסגרת נבחרות בית ספריות בזכרון יעקב, והגיע למכבי חדרה לקבוצת הנערות. מאז היא הספיקה לעבור לאקדמיה בוינגייט שם שיחקה שלוש שנים, ושנה אחת שיחקה במכבי חיפה. העונה היא שבה לחדרה.

“תמיד היה לי חלום לשחק במכללות”, מספרת אבוטבול, “לקחתי סוכן והוא עזר לי להגיע לכמה וכמה מאמנים במכללות שונות בארה”ב. לשמחתי קיבלתי מלגה מכמה מכללות, ולאחר שבדקתי החלטתי שאולבני היא המכללה הכי טובה עבורי”.

קבוצת הכדורעף נשים של המכללה מדורגת ראשונה באזור שלה, וכמובן שגם למיקום – ממש באפ סטייט של ניו יורק – היה חלק בבחירה של אבוטבול. “אני מאוד מאושרת, זה תמיד נראה כמו חלום רחוק, וכעת אני ממש שמחה שהצלחתי להגשים אותו”.

מאמנה העתידי של אבוטבול במכללות כבר עוקב אחריה ואחרי חדרה, וצופה במשחקים של הקבוצה באינטרנט.

עבור אבוטבול מדובר כאמור בעונת פרידה, לפחות זמנית, מהכדורעף הישראלי, ולדעתה אפשר העונה לעשות עם חדרה דברים יפים: “עם יד על הלב, אני באמת מאמינה שאנחנו יכולות להגיע רחוק, אפילו לגמר. יש לנו קבוצה סופר כשרונית, ואני מאוד מקווה שנצליח”.

והחלום הרחוק אחרי המכללות?

“אחרי המכללות, הכיוון הוא אירופה. אם הכל יילך חלק, השאיפה היא להגיע לשם”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן