עדכונים חמים
עדכונים חמים
כדורגל- חוזרים לשיגרה ?

כדורגל- חוזרים לשיגרה ?

חוזרים וחוששים

בהפועל חדרה קיבלו את הבשורה על חזרה לאימונים ברגשות מעורבים: מצד אחד שמחו לחזור לשיגרה, אבל מצד שני ישנה דאגה גדולה מפרק הזמן הקצר עד חידוש המשחקים * לאור הלו”ז המטורף תיאלץ חדרה לקיים 3 משחקים בשבוע בתקופה הקרובה

צוות האימון של הפועל חדרה. יש לו משימה קשה

בהפועל חדרה היו מתוחים מאוד השבוע לקראת ההודעה האם קבוצות ליגת העל יוכלו לחזור לאימונים בדרך לחזרה מלאה לשיגרת המשחקים בליגה. בקבוצה, שהייתה מושבתת מפעילות במשך כמעט 5 שבועות – גם עקב התפרצות קורונה וגם בגלל הסגר והקפאת הפעילות הספורטיבית – קיוו לחזור כמה שיותר מהר על מנת להתחיל להחזיר את השחקנים לכושר. בקבוצה היו מאוד מרוצים מהחזרה לאימונים, וכעת המשימה הקשה תהיה להעמיד את הקבוצה בכושר משחק לחידוש המשחקים, שעל פי רצון המנהלת אמורים לחזור כבר בסוף החודש.

המדד המקצועי המדויק מדבר על שבוע וחצי של אימונים על כל שבוע של פגרה. המשמעות היא ששחקני חדרה יצטרכו להתעלות על מנת לחזור לכושר משחק סביר בפחות ממחצית הזמן שזה אמור לקרות בצורה טבעית. בחדרה מאוד חוששים מהעובדה הזו, אבל יחד עם זה מבינים שזו המציאות ואין כל כך איך להילחם בה. בקבוצה מקווים שהמנהלת תיענה לבקשה של מספר קבוצות לדחות את החזרה למשחקים בשבוע נוסף, עד ל-7 בנובמבר.

גם לוח המשחקים מלחיץ את החדרתים. שני המשחקים הקרובים של הקבוצה, על פי לוח המשחקים, אמורים להיות מול קרית שמונה (בחוץ) ומול סכנין (בבית). מדובר בשתי יריבות “מהדרג שלה”, ובחדרה מבינים שהנושא של הכושר הגופני לא יהווה תירוץ במידה והקבוצה תפסיד במשחקים הללו. משחקי ההשלמה של חדרה מול בית”ר ירושלים ובאר שבע אמורים להיות באמצע השבוע, בשבועות בהן לא ישובצו משחקים באמצע השבוע. המשמעות: לפחות בתקופה הקרובה חדרה תחזור ללו”ז די מטורף של 3 משחקים בשבוע, מה שעוד יותר יגביר את העומס על השחקנים.

בקבוצה לקחו מאוד לתשומת ליבם את ההנחיות הנוקשות של מנהלת הליגה בנוגע להיערכות החדשה בתקופה הקרובה, והבטיחו לעמוד בכללים. מתחם האימונים ייסגר לשחקנים וצוות מקצועי בלבד, כאשר הצוות הניהולי שייכנס יימנע ממגע ומקירבה פיזית לשחקנים.

כמובן שלאור החזרה לאימונים המועדון החזיר את כל העובדים מחל”ת, וכעת מקווים בחדרה שהעונה הזו תוכל להימשך ללא הפסקות מיותרות.

 

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן