עדכונים חמים
עדכונים חמים
חשש מהיעדרות ממושכת של מרמנטיני
הפועל חדרה צילום שלומי גבאי

חשש מהיעדרות ממושכת של מרמנטיני

לצד חגיגות הניצחון הגדול באשדוד

 

לצד העלייה למקום השלישי, בהפועל חדרה דואגים מהפציעה של הכוכב הברזילאי  בעקבות ההצלחה בפתיחת העונה חדרה תציע בקרוב למאמן להאריך את חוזהו * השחקנים הקדישו את הניצחון לעידו לוי, שנעדר מאשדוד עקב בעיה אישית

 

אופוריה בהפועל חדרה. לאחר הניצחון הגדול באיצטדיון הי”א על אשדוד 1:2, הקבוצה של מנחם קורצקי מדורגת במקום השלישי (!!) וזאת אחרי שכבר פגשה את שתי הקבוצות הטובות בארץ – מכבי חיפה והפועל באר שבע.

למעשה, חדרה ובאר שבע הן שתי הבלתי מנוצחות היחידות בליגת העל, ומדובר בפתיחת העונה הטובה ביותר של חדרה אי פעם בליגת העל, כפי שהתבטא השבוע האיש החזק בקבוצה, אורן גולן.

הניצחון באשדוד, במגרש שאומנם מאיר לאורך השנים פנים לחדרה אבל מהווה מכשול קשה מול קבוצה מצוינת ומאומנת, לימד עד כמה הקבוצה שבנה קורצקי בריאה וחזקה.

בבוקר המשחק התברר לחדרתיים כי אחד מעמודי התווך של ההגנה, הבלם עידו לוי, לא יכול להגיע למשחק עקב בעיה אישית. בנוסף, כבר לאחר רבע שעה נפצע כוכב הקבוצה גוסטבו מרמנטיני ונאלץ לנטוש את המגרש. וזאת כאשר חדרה נאלצת כזכור להסתדר מפתיחת העונה בלי מקסים פלקושצ’נקו ועומר פדידה. אגב, פלקושצ’נקו שולב באשדוד למספר דקות ובחדרה מאמינים כי במשחק הבא בקרית שמונה הוא כבר יהיה חלק משמעותי.

אבל נחזור לאשדוד. בלי לוי ומרמנטיני, ומול קבוצה מצוינת, עדיין הצליחה חדרה לנצח ושימחה מאוד את 70 האוהדים שהדרימו יחד איתה.

אולם רגע לאחר שנרגעו אדי החגיגות, בחדרה הבינו שהמכות ממשיכות לתקוף אותם. עדיין לא ברורה חומרת הפציעה של מרמנטיני – וזאת כיוון שהשחקן טס לחופשה מתוכננת מראש מיד לאחר המשחק וטרם נבדק, אבל ההערכה היא שמדובר בהיעדרות של שבועיים לפחות, מה שאומר שהוא לא יהיה בסגל הקבוצה למשחק הבא מול קרית שמונה. בחדרה מקווים כי לא מדובר בפציעה חמורה יותר, שתשבית את הכוכב הברזילאי לתקופה ממושכת.

אגב, בשבת הקרובה יש פגרת נבחרות ועבור חדרה מדובר בטיימינג מעולה, שכן הקבוצה זקוקה לזמן התאוששות עבור הפצועים שלה. גם רובי לבקוביץ’ לא כשיר לגמרי וסובל מחבלה בצלעות, אם כי במקרה שלו מרגיעים בקבוצה וטוענים כי הוא יהיה בסדר למשחק בצפון.

לאחר הניצחון באשדוד תקף המאמן קורצקי את כל הפרשנים שמבקרים את חדרה על משחק הגנתי כביכול: “תמיד אמרתי ותמיד אומר שאני מעדיף לחיות מכוער מאשר למות יפה. אני בטוח שאוהדי הפועל חדרה שיושבים בבית גאים מאוד בקבוצה ושמחים מאוד מהתוצאות. אנחנו לא פה על מנת לעשות טוב לפרשן כזה או אחר אלא כדי לקחת נקודות. בינתיים, למרות כל החיסורים המאוד משמעותיים שלנו, אנחנו עושים פתיחת עונה טובה מאוד והמטרה היא להמשיך באותה דרך”.

ואגב קורצקי, המאמן קיבל השבוע שבחים גדולים על הדרך שלו, ובחדרה מתכוונים בקרוב לשבת איתו על הארכת חוזה.

שחקני הקבוצה, שדאגו מאוד מהיעדרותו של עידו לוי באשדוד, חגגו בסיום עם האוהדים והניפו בגאווה את החולצה של הבלם, כאשר הם הקדישו לו את הניצחון. בחדרה מקווים כי הבעיות האישיות של לוי ייפתרו בקרוב על הצד הטוב ביותר והוא יוכל להיות בסגל למשחק הקרוב בקרית שמונה.

בקבוצה שמחו מאוד עבור שני כובשי השערים באשדוד. קודם כל מוחמד גאדיר, שהיה קצת מדוכדך לאחרונה והמתין לשער הבכורה בליגת העל, והשני הוא דיאא לבאבידי, שכבש את שער הניצחון. “כל כך מגיע לדיא. הוא עבר שנה קשה מאוד, והעונה הוא שוב דיא שכולנו מכירים ואוהבים. תמיד הוא נותן את הכל, אבל השער האדיר שלו באשדוד היה בונוס יפה מאוד”.

בחדרה תיכננו משחק אימון מול הפועל ירושלים שהיה אמור להיערך היום (חמישי), אבל 48 שעות לפני המשחק הודיעו הירושלמים כי יש להם בעיית סגל וכי הם מבטלים את המשחק. בחדרה ניסו למצוא יריבה חלופית אבל ללא הצלחה.

צילומים: שלומי גבאי

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן