עדכונים חמים
עדכונים חמים
חדרה פספסה היסטוריה – כדורעף נשים
מכבי חדרה. הופעה כמעט מושלמת

חדרה פספסה היסטוריה – כדורעף נשים

על אף משחק מדהים ויכולת שיא, הבנות של חדרה נוצחו מול הפועל כפר סבא והודחו בחצי גמר הגביע

צילומים: שלומי גבאי ראש בעירייה לא מוותר על משחק כדורעף

 יחד עם זאת, הקבוצה זכתה לשבחים מגורמי מקצוע בענף ותנסה להפתיע את הקבוצה הטובה בישראל בפלייאוף *

שבחים רבים גם על ארגון האירוע כולו בהיכל האנרבוקס

קבוצת הכדורעף נשים של מכבי חדרה העניקה המון כבוד לעיר חדרה והוסיפה לעצמה המון נקודות זכות לאחר אירוע חצאי גמר גביע המדינה, שנערך בהיכל האנרבוקס בעיר.

יחד עם זאת, מדובר בפספוס גדול לבנות. קבוצת הנשים, שעושה עונה מצוינת עד כה, כמעט עשתה סנסציה מול הקבוצה הטובה בישראל בעשור האחרון, הפועל כפר סבא.

חדרה נוצחה 2:3, אבל הייתה הראשונה העונה שמצליחה לקחת מכפר סבא שתי מערכות, וקיבלה המון מחמאות בסיום. כמובן שזה לא ניחם את המאמנת אניה גרמן והשחקניות הצעירות שלה.

כפר סבא פתחה היטב את המשחק ובסיוע שני כדורי פתיחה של חדרה שהלכו החוצה עלתה ליתרון מהיר של 4:6, אבל חדרה לא וויתרה והצליחה לעלות בעצמה ליתרון קטן 13:15, מכאן תפסה כפר סבא את היוזמה בניצוחה של דל ריו, החמצת מכת בפתיחה של אורן מחדרה הביאה את כפר סבא ליתרון 17:19, דווקא כאן חל רפיון קטן אצל כפר סבא וחדרה עלתה ל-20:19, אבל כפר סבא הראתה עליונות בנקודות האחרונות וזכתה במערכה.

במערכה השנייה התחילה כפר סבא בצורה טובה עם מכות פתיחה מצוינות של ויליקי, אלא שחדרה לא נתנה לחניכות של אלעד שפגט מכפר סבא לברוח, בהמשך המערכה חדרה לאט לאט הגדילה את היתרון שלה שהגיע כבר ל-21:17, לקראת סיום המערכה במצב של 24:18, הצליחה כפר סבא  לצמצם עד 21:24, אבל חדרה לא ויתרה וניצחה את המערכה.

במערכה השלישית העלתה כפר סבא רמה ועלתה ליתרון 5:7 אבל החניכות של אנה גרמן מחדרה לא נתנו לכפר סבאיות לברוח וצמצמו ל11:10. אלא שכפר סבא בעזרתה של לנה שיינין הגדילה את היתרון ל16:11, לזה כבר לבנות של חדרה לא הייתה תשובה וכפר סבא, למרות צמצום בסיום המערכה של חדרה, רצה לניצחון במערכה.

במערכה הרביעית התעוררו הבנות של חדרה והובילו למן הפתיחה ביתרון שהלך וגדל והגיע ל12:16, אבל כפר סבא צמצמה בהדרגה עד שהגיעה לשוויון 21, העצבים של בנות חדרה עמדו יותר בלחץ עד לניצחון בשובר שוויון 24:26.

את המערכה החמישית פתחה כפר סבא היטב ועלתה ליתרון מהיר של 2:6, אבל חדרה ששיחקה היום מצוין לא ויתרה, השוותה ל-7:7 ועלתה ליתרון 7:8, אבל טעויות של חדרה עזרו לכפר סבא שעלתה ל-10:8, כפר סבא המשיכה להוליך עד לניצחון במערכה 11:15.

בסיום נקרע הלב לראות את הבנות הצעירות של חדרה ממררות בבכי, לאחר שגם הן הבינו שהייתה להן הזדמנות אולי חד פעמית לזכות בתואר.

גל לנדר: “זו אכזבה גדולה אבל אני מרוצה מאוד איך ששיחקנו, אנחנו נחושות מאוד ועוד יותר רעבות אחרי המשחק והמטרה כרגע היא הליגה. רצינו  מאוד לנצח אבל הניסיון של כפר סבא שיחק תפקיד מאוד גדול, במיוחד במערכה האחרונה”.

אגב, זה היה המשחק הראשון לאחר שנה ששוחק עם קהל, ו-200 הצופים שהגיעו לאנרבוקס המפואר קיבלו משחק ענק, שאולי הוא רק ההקדמה לגמר הפלייאוף.

בחדרה זכו לשבחים רבים מאנשי כדורעף הן על ארגון האירוע כולו ובמיוחד על המשחק המדהים של הבנות. יו”ר הקבוצה, גדעון רוזנשטיין, קיבל עשרות טלפונים והודעות וכעת המטרה של המאמנת אניה גרמן היא להרים את הבנות שלה ואולי להגיע לפלייאוף היסטורי ושם לנסות ולחולל את הסנסציה.

למשחק חצי הגמר של חדרה הגיע ראש העיר צביקה גנדלמן בליווי חלק מחברי המועצה. ראש העיר התרשם מאוד מהאירוע כולו ובמיוחד מהרמה שהפגינו הבנות המקומיות, והחמיא לקבוצה בסיום.

 

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

צילומים: שלומי גבאי

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן