עדכונים חמים
עדכונים חמים
הצ’אנס האחרון
גוסטבו מרמנטיני. לא פוגע

הצ’אנס האחרון

לאחר ההפסד החמישי של הפועל חדרה בשבעת המחזורים הראשונים שקלו ראשי הקבוצה לבצע זעזוע, אבל לבסוף החליטו לתת למאמן שרון מימר עוד הזדמנות אחת * כל תוצאה פרט לניצחון במשחק הקרוב מול כפר סבא, תוביל לפיטוריו * אכזבה קשה גם מלקאו, בונגונגי ומרמנטיני * כחילה עשוי לחזור להרכב, גם אברמוב וגומה יקבלו הזדמנות

עוד שבוע סוער עבר על הפועל חדרה, במה שמסתמן כעונת בלהות. לאחר ההפסד המתסכל 1:0 במושבה למכבי פ”ת, חדרה נמצאת עמוק במקום האחרון בטבלה עם 4 נקודות בלבד לאחר 7 מחזורים.

בסיום ההפסד, במהלכו לא בעטה חדרה אפילו פעם אחת למסגרת שערה של פ”ת, התלבטו האיש החזק בקבוצה, אורן גולן, יחד עם המנכ”ל אלי דגני האם להשאיר את המאמן שרון מימר בתפקידו. השניים לקחו 24 שעות למחשבה, ולאחר שבדקו אופציות של מספר מאמנים אחרים, הזמינו את מימר לשיחה והודיעו לו כי החליטו להשאירו בתפקיד.

ראשי הקבוצה בחרו שלא להיכנע ללחץ של “הרחוב הספורטיבי” בעיר ושל האוהדים, לפטר את מימר. יחד עם זאת, גולן ודגני הבהירו למימר כי הסבלנות תיגמר כבר ביום ראשון מול הפועל כפר סבא, אם חדרה לא תנצח.

בשיחה עם השניים טען מימר כי הוא מאמין בקבוצה ובשחקנים, הסביר מה לדעתו פחות עובד ועדכן את גולן ודגני בשינויים שהוא מתכנן – הן בהרכב והן בציוות השחקנים על המגרש.

רודריגו בונגונגי. לא פוגע

כעת הסיטואציה מאוד ברורה: ניצחון ביום ראשון על הפועל כפר סבא (במשחק ביתי שייערך באיצטדיון ר”ג עקב שזרוע בנתניה) ישאיר את מימר בקבוצה ויוסיף הרבה ביטחון למאמן ולשחקנים. כל תוצאה אחרת תביא לכך שהמאמן יסיים את תפקידו ובחדרה יפנו למאמן אחר. בין השמות שהועלו כאופציה להחליף את מימר הוזכרו אופיר חיים, יובל נעים ואפילו האקס אורי גוטמן, שיכול להשתחרר מחוזהו בנס ציונה.

לצד הדיון בסוגיית המאמן, בחדרה הבהירו השבוע לשחקנים כי התיק לא “ייפול” רק על מימר, וכי הם אשמים לא פחות ממנו במצב. בקבוצה ישנה אכזבה גדולה מאוד מקשר הנבחרת הצעירה עומר לקאו, שמתקשה לבוא לידי ביטוי העונה, וגם מחלק מהשחקנים הזרים, ובמיוחד אמורים הדברים בנוגע לרודריגו בונגונגי ולגוסטבו מרמנטיני.

הסניגורים של מימר טוענים כי בסופו של דבר חדרה סבלה העונה מחוסר מזל גדול. זה החל עם כל נושא הקורונה, המשיך עם לוח משחקים קשה מאוד וכמובן שאי אפשר להתעלם מהפציעות, כאשר לוויסאם רבאח, טל כחילה ויה יה מלדג’ה התווסף גם מקסים פלקושצ’נקו. אגב, כחילה עשוי לשוב להרכב הקבוצה ביום ראשון מול כפר סבא.

המשחק נגד כפר סבא יפתח עבור חדרה סדרה של 6 משחקים בשלושה שבועות, כולם מול קבוצות בסדר הגודל של חדרה. במועדון מבינים שזהו רגע האמת שלהם, ואם הקבוצה לא תיראה טוב יותר ותתחיל לצבור נקודות, היא תגיע לחלון ההעברות בינואר בפער גדול מהקו האדום.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן