עדכונים חמים
עדכונים חמים
הפסד כפול לקרית אתא בחצי גמר כדורעף
כדור עף בנות

הפסד כפול לקרית אתא בחצי גמר כדורעף

פלייאוף –  חמוץ מתוק – לא כך חלמו 

 

 

מכבי חדרה סיימה את העונה עם הפסד כפול לקרית אתא בחצי גמר הפלייאוף ולא הצליחה לשחזר את היכולת המצוינת מהגביע * בקבוצה יבדקו אפשרות להירשם למפעל אירופי בעונה הבאה

 

לא כך חלמו בקבוצת הכדורעף של מכבי חדרה נשים לסיים את העונה. לאחר עונה מצוינת, במהלכה תפסו הבנות את המקום השני בטבלה, הקבוצה הפסידה בחצי גמר הפלייאוף 0:2 להפועל קרית אתא, וסיימה את העונה.

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/KCPmxnSMrmCIQmSiLWfQgW

למען האמת, מי שעוקב מקרוב אחרי מכבי חדרה, הבין כי לאחר השיא אליו הגיעו הבנות בחצי גמר גביע המדינה מול הפועל כפר סבא, הירידה הייתה צפויה.

מאז אותו משחק חדרה לא חזרה לעצמה, והפסידה בכל משחקיה! בשני משחקי חצי גמר הפלייאוף הפסידה חדרה 0:3, ולמעשה לא ממש היוותה תחרות לקרית אתא, אותה ניצחה חדרה פעמיים במהלך העונה הסדירה.

למרות ההדחה הכואבת, בחדרה מסתכלים על חצי הכוס המלאה ומבינים שעל מנת להשתדרג בעונה הבאה צריך לשמור על הסגל הנוכחי וכמובן להתחזק.

המאמנת אניה גרמן אמורה להמשיך. בחדרה מעריכים מאוד את העבודה של המאמנת, ויתנו לה את המושכות לבנות את הסגל לעונה הבאה.

אורן אבוטבול המוכשרת אמורה לעזוב למכללות בארה”ב, וסימן שאלה קים גם בנוגע להמשך דרכן של השחקניות הזרות, אם כי הן כבר העבירו מסר שברצונן להמשיך.

בחדרה ינסו להשאיר את הצעירה המוכשרת שיראל ג’נאח, ולהחתים לצידה 2 שחקניות ישראליות מוכשרות נוספות, על מנת לשדרג את הסגל.

בחדרה מקווים כי בעקבות החלק האחרון של העונה, במהלכו נחשפו לקבוצה גם ראש העיר צביקה גנדלמן וגם חלק מחברי המועצה, הם יוכלו לקבל תקציב גבוה יותר בעונה באה, ובהנהלת הקבוצה אפילו הזכירו את המילה “אירופה” כאופציה. באיגוד הכדורעף לוחצים על חדרה להירשם בעונה הבאה לאחד המפעלים האירופיים, ולארח באנרבוקס. אלא שמדובר בעלות לא קטנה, ובחדרה ינסו לבדוק בשבועות הקרובים האם זה אפשרי.

 

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/KCPmxnSMrmCIQmSiLWfQgW

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן