עדכונים חמים
עדכונים חמים
הפועל חדרה לא נראית טוב בגביע הטוטו
מוחמד אוסמן. חזר והורחק בטיפשות

הפועל חדרה לא נראית טוב בגביע הטוטו

הקבוצה של מנחם קורצקי עדיין מחפשת ניצחון ראשון

 

בעיקר מתקשה להוציא לפועל ולכבוש שערים* בשלב זה אין כוונה להתחזק בחלוץ זר * חשש במועדון מהגבלות קהל לקראת משחק הפתיחה של העונה מול מכבי חיפה, שאמור להכניס לקופה כמיליון שקלים

 

לאחר שלושה משחקים בגביע הטוטו אפשר לומר די בוודאות שלמנחם קורצקי, מאמן הפועל חדרה, יש לא מעט סיבות לדאגה. המאזן של חדרה במשחקים האלה עומד על שתי תוצאות תיקו והפסד, ומה שבלט לעין יותר מהכל הוא אזלת הרגל של שחקני החוד.

בכל אחד משלושת המשחקים חדרה הגיעה להזדמנויות כיבוש, אבל כמעט ולא הצליחה להוציא לפועל. מוחמד גאדיר, שובל גוזלן, גוסטבו מרמנטיני, עומר פדידה, אביאל בן חמו וחבריהם החמיצו הרבה מאוד פעמים, ובסופו של דבר זה מה שעשה את ההבדל בין תיקו לניצחון, או בין הפסד לתיקו.

בצד התירוצים אפשר להבין כי חדרה חסרה את השחקן המשמעותי ביותר שלה, את מקסים פלקושצ’נקו הפצוע, וגם מוחמד אוסמן חזר לשחק רק מספר דקות (והורחק בשני צהובים מטופשים), ובכלל הקבוצה סובלת ממכת פציעות ומעומס משחקים בפתיחת העונה. אבל יחד עם זאת, חדרה לא יכולה להרשות לעצמה להיראות בחלק גדול מהמשחק כמו שהיא נראתה השבוע בקרית שמונה. הגנה לא מתואמת, קישור לא קיים והתקפה אנמית.

עד למשחק הליגה הראשון מול מכבי חיפה חדרה אמורה לקיים עוד שני משחקים. בשבת הקרובה (20:30, נתניה) מול נוף הגליל במשחק שיסגור את משחקי השלב הראשון בגביע הטוטו, ובשבת שלאחר מכן במשחקי הדירוג. לא בטוח שהפצועים יחלימו עד אז, ולכן קורצקי את אורן גולן צריכים לעשות חושבים ולמצוא את הנוסחא שהקבוצה שלהם תיראה הרבה יותר טוב.

במשחקים עד כה אפשר היה לראות מספר דברים שחזרו על עצמם: משחק ההגנה של הקבוצה לא מוצלח כמו בעונה שעברה. היכולת של הבלמים סיסה ועידו לוי רחוקה מלהיות היכולת שלהם אשתקד, המגן הבולגרי מרקוב הוא סימן שאלה גדול עד כה ונראה כי מנשה זלקה יתקשה לשחזר את עונת השיא שלו מהעונה שעברה.

בשלב זה בחדרה לא מתכוונים להתחזק בשחקן התקפה נוסף, אבל לא מן הנמנע כי משחק נוסף עם יכולת התקפית חלשה, יביאו את הצוות המקצועי לידי החלטה לוותר על אחד השחקנים ולנסות להחתים חלוץ 9 זר.

מעבר לדאגות המקצועיות, בחדרה יש גם דאגות כלכליות. בעקבות ההחמרה במצב הקורונה וההגבלות החדשות, במועדון חוששים שלא יוכלו לארח במשחק הפתיחה של הליגה את מכבי חיפה עם איצטדיון מלא – מה שיביא לפגיעה קשה בקופת הקבוצה.

בחדרה בנו על המשחק מול האלופה כמשחק שאמור להעשיר את הקופה בכמעט מיליון שקלים, ואם בשל הקורונה המשחק ייערך תחת הגבלת קהל או על פי תסריט הבלהות של חדרה – ללא קהל בכלל – זה יכניס את המועדון למצוקה כלכלית של ממש.

לאחר המשחק השבוע בקרית שמונה, שהסתיים בתיקו מאופס, אמר המאמן מנחם קורצקי: “לא פשוט להעמיד קבוצה למשחק כל שלושה ימים עם סגל חסר ופצוע. ראיתי דברים טובים מהקבוצה, שוב הגענו למצבים ולא הוצאנו לפועל, וברור שאנחנו צריכים לעבוד על החדות. אבל אנחנו לא מודאגים, יש לנו קבוצה טובה מאוד וכשכולם יחזרו זה גם יבוא לידי ביטוי”.

 

 

 

 

 

השארת תגובה

שבע, בום!

לאחר שישה מחזורים הפועל חדרה רשמה את הפסד הבכורה שלה העונה. הפועל חדרה רשמה הפסד

המשך קריאה »

תגאל אותנו!!!!

ספונסרים התרחקו מהמועדון לאחר ששמעו שהוא איש השיווק    למרות הורדת מחיר המנוי ב-20 אחוז,

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן