עדכונים חמים
עדכונים חמים
ביד חזקה

ביד חזקה

קבוצת הנשים של מכבי חדרה בכדורעף תפתח בשישי עונה נוספת בליגה העל * עם מאמנת מנוסה, רכש איכותי ולא מעט שחקניות בית, בחדרה מכוונים לרביעיית הצמרת * בהצלחה

מכבי חדרה מודל 20/21. יש למה לצפות

אניה טופיקינה. תמשיך להוביל

קבוצת הנשים של מכבי חדרה בכדורעף תפתח בשישי הקרוב עונה נוספת בליגה העל, אחרי הכנה ארוכה שנמשכה כחודשיים וחצי. גם בעונה הקרובה מכוונים בחדרה להתמודדות על מקום בצמרת הגבוהה של הליגה.

בתמיכתה ועידודה של עיריית חדרה העתיקה הקבוצה את כל פעילותה (אימונים ומשחקים) למשכנה החדש: היכל הספורט החדש והמפואר (“אנרבוקס”), מהמשוכללים הקיימים בספורט הישראלי, ואשר משמש גם כמשכנה של נבחרת הגברים של ישראל שתקיים בו את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בחודש ינואר.

את הקבוצה תוביל השנה המאמנת אניה גרמן המגיעה מהאקדמיה בווינגייט כשלצידה מאמן הכושר הוותיק עומר שלימק.

בסגל הקבוצה המונה 14 שחקניות מספר לא מבוטל של שחקניות בית ומקומיות: קשת בסון ודקל צור שדי בעמדת הליברו, אורן אבוטבול בעמדת המצליבה, אלמוג ברמי חוסמת אמצע, טל רוזנשטיין בעמדת המוסרת, מיכאלה קמבליס ואיה שמואלי הקבלניות. גל לנדר ממשיכה לעונה נוספת בקבוצה ואילו שיראל ג’אנח וג’סיקה בולימה הצעירות הצטרפו לקבוצה מהאקדמיה בוינגייט. את הסגל משלימות 3 שחקניות זרות: שחקנית האמצע הבלארוסית אניה טופיקינה שהייתה ממצטיינות הליגה בעונה הקודמת וממשיכה בקבוצה עונה נוספת, שחקנית אמצע נוספת היא וורה קלימוביץ אשר מגיעה גם היא מבלארוס ולה תהיה זו העונה השלישית בליגה הישראלית אחרי שתי עונות במכבי חיפה. את שלישיית השחקניות הזרות משלימה יאנה דורושנקו המשמשת כמוסרת הראשונה של נבחרת אזרבייג’אן לאליפות אירופה הקרובה.

הקבוצה תפתח את הליגה במשחק חוץ מול ק.ק תל אביב, במחזור השני תמתין לה הפועל קריית אתא, ורק במחזור השלישי תחגוג הקבוצה פרמיירה באולם החדש מול מכבי מוסינזון הוד השרון.

מאמנת הקבוצה, אניה גרמן: “עבדנו קשה במהלך הקיץ, לצערי ההכנה לא מושלמת בהיעדר משחקי אימון אך אני בטוחה שנגיע לפתיחת הליגה מוכנים ונחושים על מנת לעמוד במטרות וביעדים”.

יו”ר המועדון החדרתי, גדעון רוזנשטיין: “למרות משבר הקורונה והפגיעה הקשה באגודות, למרות סימני השאלה וחוסר הודאות לגבי העונה שבפתח, נעשה את מירב המאמצים על מנת להמשיך ולהציג כדורעף איכותי שימשיך להוות מודל לדור הצעיר הגדל בחדרה”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן