עדכונים חמים
עדכונים חמים
מלדג’ה: לא הבנתי את השיקולים,
מלדג'ה (14). הגעגועים למשפחה הכריעו

מלדג’ה: לא הבנתי את השיקולים,

יכולתי לתרום הרבה יותר לחדרה

החלה מהפכת ינואר בהפועל חדרה * הקשר מחוף השנהב שוחרר יחד עם ריף מסיקה * המגן רז נחמיאס, הקשר יהב אפריאט והקשר מוחמד אוסמן הצטרפו * בקבוצה הציבו אולטימטום בפני פלקושצ’נקו: תחזור או שנביא לך מחליף * לקאו עשוי להישאר אם לא ימצא קבוצה.

השרת אינו זמין אתכם הסליחה
מוחמד אוסמן עם סוכנו. התקווה החדשה

 

מהפכת ינואר בהפועל חדרה החלה. הקבוצה, שיצאה לפגרת הסגר כשהיא מתחת לקו האדום בליגת העל, שיחררה השבוע רשמית שני קשרים, את ריף מסיקה ואת הזר מחוף השנהב יה יה מלדג’ה, והחתימה שלושה שחקנים חדשים במקומם: את המגן השמאלי רז נחמיאס מהפועל חיפה, הקשר/חלוץ יהב אפריאט מהפועל כפר סבא ואת הקשר הניגרי מוחמד אוסמן (26), שהגיע משחטאר קראגנדי הקזחית.

לקאו (16). יסיים את העונה בחדרה?

כזכור, חדרה הודיעה לפני כחודש לקשר עומר לקאו שהוא גם לא בתוכניות, אבל בינתיים הוא ממשיך להתאמן עם הקבוצה, ולא מן הנמנע כי אם לא ימצא קבוצה חדשה, הוא יישאר בסופו של דבר. הקשר רודריגו בונגונגי נשאר בשלב הזה בחדרה, לאחר שבצוות המקצועי החליטו לא להחליפו.

כפי הנראה בשלב הזה, בחדרה לא יחתימו שחקנים נוספים. הסיבה: בקבוצה ממתינים להחלמתו של הקשר מקסים פלקושצ’נקו. בחדרה שוחחו השבוע עם הקשר – שהוא גם השחקן היקר ביותר בקבוצה – והבהירו לו כי אם לא יוכל לחזור לשחק בהקדם, הם יצטרכו להביא שחקן במקומו. פלקושצ’נקו נעדר כבר תקופה ארוכה, ולמעשה למרות שעברו כבר 15 מחזורים, אפשר לספור על כף יד אחת את מספר המשחקים שהוא שיחק ותרם בהם.

המאמן שרון מימר מאוד מחזיק מפלקושצ’נקו ובונה עליו, ומאמין שכאשר הוא יחזור לכושר טוב, יחד עם הרכש החדש, חדרה תצליח לברוח מהתחתית. אבל בינתיים, כל עוד זה לא קורה, לקבוצה חסר מאוד שחקן בתפקיד הזה.

פלקושצ’נקו עצמו הבטיח לראשי חדרה כי יחזור בשבוע הבא לאימונים מלאים וכי יעשה הכל על מנת לשחק מיד לאחר הפגרה מול הפועל באר שבע.

מי שעזב השבוע את הארץ הוא הקשר יה יה מלדג’ה, שאיכזב מאוד בחדרה ולא הותיר חותם בקבוצה. לפני שעזב אמר השחקן: “אני מאוד מצטער על הסיטואציה שהייתה לי בחדרה. הגעתי לכאן כשחקן משמעותי, בהתחלה בנו עליי, אבל אז נפצעתי ולא הצלחתי להתאושש. כשחזרתי, הקבוצה החלה לצבור נקודות ולא נתנו לי צ’אנס. אני מרגיש שיכולתי לתרום הרבה יותר. יש בחדרה קבוצה טובה, המיקום בטבלה לא ריאלי”.

מלדג’ה מרחיב בנוגע לחוויה שעבר בחדרה: “מהרגע הראשון שהגעתי אמרו לי שחדרה זה מועדון משפחתי, וזה אכן נכון. כולם דואגים לך, אבל היה לי מאוד קשה בישראל לבד. אשתי והילדה שלי רחוקים, לא הצליחו להביא אותם, וכשאתה כל הזמן בסגר ואין מה לעשות, זה לא פשוט. בטח לא לשחקן זר שמגיע למדינה זרה”.

על הצד המקצועי בחדרה מלדג’ה לא הסכים להרחיב את הדיבור, אבל רק אמר: “יש בחדרה גם שחקנים טובים וגם צוות מקצועי טוב. לפעמים לא הבנתי את השיקולים, אבל זכותו של כל מאמן להחליט מה שהוא חושב לנכון. בסוף כולם רוצים להצליח. אני לא כועס ומאחל להם בהצלחה”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן