עדכונים חמים
עדכונים חמים
אורן גולן תובע אוהד
אורן גולן. נמאס לו לשתוק
אורן גולן. נמאס לו לשתוק

אורן גולן תובע אוהד

בעקבות הביקורות בפייסבוק: אורן גולן תובע אוהד

היועץ המקצועי של הפועל חדרה והאיש החזק במועדון, אורן גולן, שלח בשבוע שעבר, באמצעו עו”ד שחר גרינברג, מכתב התראה בטרם נקיטת הליכים לאוהד הפועל חדרה צוקי רוזנברג בגין לשון הרע והוצאת דיבה ברשתות החברתיות.

גולן החליט לנקוט בצעד הלא אופייני הזה על מנת לשים סוף למה שמכנים בקבוצה “קשקשת ברשת”  – העובדה שכל אחד אומר מה שבא לו, לעיתים תוך הטחת האשמות חסרות בסיס.

גורם בהפועל חדרה מסר בנושא: “הרשתות החברתיות מזמן הפכו לפגע רע, אבל עם זה אין כל כך מה לעשות. מותר לכל אחד לרשום מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה ועל מי שהוא רוצה. אבל יש חוק ויש גבול. ואנשים צריכים להבין שגם למילים שהם כותבים יש משמעות וכוח, וברגע שאנשים יעברו את הגבול, הם יצטרכו לשאת באחריות”.

המכתב מצורף, להלן חלקו העיקרי:

  1. מר אורן גולן המנהל הספורטיבי של חדרה – איש ספורט ותיק, מוכר ובעל מוניטין.
  2. לצערו של החתום מטה, הינך מנהל מסע הכפשה פוגעני מכוון כנגד מרשי ברשת החברתית, המהווה הפרה של החוק איסור לשון הרע.
  3. כך כתבת בתגובה בעניין מרשי – “וכל מי שבעמותה לדעתי ולכאורה מושחת..הם מתכננים להכניס לעצמם כסף על לוסיו…ולא הסתפקת בכל, ועל מנת שיותר אנשים ייחשפו להכפשה הפוגענית, הוספת מיד, “גולן לא ימכור אחרת איך יכניס לכיס שלו…”.
  4. בתגובות אשר פורטו לעיל לא היה די והוספת לאחר מכן פרסום מכפיש פוגעני אחר: “שיעבור לק”ש זה רק בכדיי שגולן יקח קופון”.
  5. אמירותיך, אשר נועדו להעליב ו/או להשפיל את מרשי, נועדו אף על מנת לפגוע בשמו הטוב תוך הצגתו כנוכל, גנב, רודף בצע.
  6. מרשי רואה בתכנים אלו כפוגעניים, שקריים ואשר כל מטרתם לבזות ו/או להשפיל ו/או לפגוע בו ובמוינטין שלו אותו בנה שנים בכדורגל, ולהסית כנגד מרשי במטרה לפגוע בו ובשמו הטוב.
  7. שמו הטוב של מרשי הינו כל עולמו ומרשי דורש להדגיש כי הוא רואה בחומרה רבה את האמירות הפסולות, הזדוניות ונטולות כל הרסן כלפיו ויעשה כל שעל ידו למיצוי כל זכויותיו ע”פ דין.
  8. אשר על כן הנך נדרש, בתוך 14 יום ממועד קבלת מכתב זה, לשלם למרשי סך 300,000 ₪ בגין הפגיעה במוניטין ובשמו הטוב של מרשי, הפרסומים הפוגעניים, המשפילים והמבזים שנועדו להעליבו, לפגוע בו ולפגוע במעמדו.
  9. כן הנך נדרש להסיר כל תוכן פוגעני ו/או אשר נועד לבזות ולהשפיל את מרשי ולהימנע בעתיד מפרסומים שכאלו.
  10. אמתין 14 ימים לתגובתכם ובאם לא תפעל בהתאם למבוקש במכתבי זה אפעל מיידית בדרכים הפתוחות בפניי ע”פ כל דין להגשת תביעה בגין לשון הרע.

ל”מבט מקומי” נודע כי לאחר קבלת המכתב האוהד התנצל בפני גולן וביקש לערוך סולחה, אולם בשלב זה גולן לא חזר בו מהנאמר במכתב.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן