עדכונים חמים
עדכונים חמים
שנת הלימודים בחדרה נפתחה כסדרה
קרן דרורי המנהלת החדשה בבית ספר השחף

שנת הלימודים בחדרה נפתחה כסדרה

תחל שנה וברכותיה

 

בצל הקורונה: שנת הלימודים בחדרה נפתחה כסדרה* ראש העירייה סייר כהרגלו בקודש במוסדות החינוך העירוניים, בירך את התלמידים והצוותים החינוכיים לשנת לימודים פורייה ומוצלחת, וביקש מכולם להקפיד על הנחיות משרד הבריאות כדי להתחיל ולסיים את שנת הלימודים התשפ”ב בבריאות שלמה

צביקה גנדלמן במוקד הטלפוני של אגף החינוך

שנה חדשה עם בית ספר חדש: שנת הלימודים התשפ”ב נפתחה בחדרה כסדרה. כ- 23,421 תלמידים פתחו את שנת הלימודים בעיר חדרה, בגני הילדים ובבתי הספר, וכמדי שנה ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים, סייר ראש העיר צביקה גנדלמן בגני ילדים ובבתי ספר ברחבי העיר והשתתף עם התלמידים, הוריהם וצוותי ההוראה, בהתרגשות של החזרה למסגרות.

בסיורו של ראש העיר גנדלמן השתתפו גם הסמנכ”לית וראש מנהל חברה וקהילה ד”ר אסנת ספורטה, מנהל אגף החינוך שלומי דהן ובכירי עירייה ואנשי מקצוע נוספים. את הבוקר פתחו בכירי העירייה במעבר חצייה ליד בית ספר “שחף” בשכונת גבעת אולגה, וסייעו לילדים לחצות את הכביש בבטחה. בית הספר “שחף”, נפתח השנה כבית ספר מונטסורי צומח, זאת כחלק מהמדיניות העירונית לטיפוח ייחודיות בית ספרית בבתי הספר היסודיים בחדרה כדי לתת מענה ומגוון לכלל הקהילות ולאופני למידה שונים.

לאחר מכן נערך סיור בכיתות א’ בבית הספר היסודי “שחף”, שכאמור נפתחו השנה במסגרת בית הספר המונטסורי הצומח, בליווי מנהלת בית הספר החדשה קרן דרורי. ראש העיר שוחח עם התלמידים ואף שיתף כי בשנים האחרונות נפתחו כמה וכמה מסלולי לימוד בעיר חדרה, ביניהם בית הספר המכיל, המשחק ועוד.

בהמשך ביקרו ראש העיר והבכירים בגן הילדים “פטל”, ובבית הספר הרב תחומי, שם השתתף ראש העיר בשיעור בזום לתלמידי כיתה ח’ 2, וכן בשיעור של כיתת שוחרים, עם תא”ל איתמר רייכל, ראש להק כח אדם בחיל האויר.

ראש העיר בירך את התלמידים והצוותים החינוכיים לשנת לימודים פורייה ומוצלחת, וביקש מכולם להקפיד על הנחיות משרד הבריאות כדי להתחיל ולסיים את שנת הלימודים בבריאות שלמה, הן במוסדות החינוך והן ברחבי העיר.

בתום הסיור אייש ראש העיר, ביחד עם אנשי אגף החינוך, את המוקד הטלפוני באגף החינוך ושוחח עם הורים וצוותי חינוך. בסופו של יום התקיימה ישיבת סיכום באגף החינוך, במהלכה קיבל ראש העיר עדכונים, ושיבח את מנהלי המחלקות באגף על עבודתם המסורה ועל פתיחת שנת לימודים חדשה באופן סדיר וללא תקלות.

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן