עדכונים חמים
עדכונים חמים
רוח נעורים
רוח נעורים

רוח נעורים

ג’ודי בנר, מנהלת מחלקת נוער וקהילה באגף החינוך במועצת פרדס חנה-כרכור, קיבלה תעודת הצטיינות ארצית מטעם משרד החינוך

בחודש שעבר, קיבלה מנהלת מחלקת נוער וקהילה באגף החינוך במועצת פרדס חנה-כרכור, ג’ודי בנר, תעודת הצטיינות ארצית מטעם משרד החינוך, במסגרת הכנס הארצי למנהלי מחלקות נוער של משרד החינוך.
במושב השלישי והחגיגי של הכנס חולקו תעודות ההצטיינות למנהלים במעמד יו”ר השלטון המקומי חיים ביבס, שי חג’ג’ יו”ר המועצות  האזוריות, וחגי גרוס מנהל מנהל חברה ונוער.
מפרדס חנה- כרכור עלו לקבלת התעודה מנהלת מחלקת הנוער ג’ודי בנר, מלווה בראש המועצה הגר פרי יגור.
בנימוקי הזכייה אשר צוינו בפני הקהל באולם נאמר,” ג’ודי חושבת מחוץ לקופסה, ופורצת דרך, מייצרת שותפויות ושיתופי פעולה בתחומי ליבת מנהל חברה ונוער ובעיקר עושה את הבלתי אפשרי לאפשרי.
ג’ודי מגייסת מנהלים, מורים, הורים, תלמידים, חברי מועצה, וכל מי שמוכן לקחת חלק בהובלה והפעלת בני נוער.”
בנר, המובילה את מחלקת הנוער בפרדס חנה-כרכור בשש השנים האחרונות, אמרה לאחר הטקס: “העבודה עם הנוער היא עבודה שלא מסתיימת בסוף היום.
אמנם הגדרת תפקידי היא מנהלת מחלקה אבל עבודתי היא בעיקר בשטח – אני רואה את הנוער, מדברת עם הנוער חיה אותם ומייצרת מפגש בלתי אמצעי איתם. זר לא יבין זאת, והסיפוק הוא אדיר מאין כמוהו.
אני מלווה את התהליכים לאורך השנים האחרונות, ומצליחה כבר היום לראות את הפירות … כשעליתי לבמה וקיבלתי את הפרס קיבלתי את ההכרה והסיפוק הגבוה ביותר לעבודתי ועל כך אני מודה לכל מי שבחר בי.
תודה לראשי המועצה הקודמים שקיבלו אותי ותמכו בי וכמובן לראש המועצה הנוכחית ששמה למטרה להמשיך לתמוך ולהשקיע משאבים רבים במחלקת הנוער ולגלות מחויבות גבוהה לכך.
אסיים במסר אישי – אני כל כך אוהבת את בני הנוער, מתרגשת מהם בכל פעם מחדש ומודה כל יום על הזכות שניתנה לי להיות איתם וללוות אותם.”

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן