עדכונים חמים
עדכונים חמים
ראש העיר חדרה, צביקה גנדלמן
גרעין געש במפגש בעירייה

ראש העיר חדרה, צביקה גנדלמן

קיבל בטקס צנוע את חיילי גרעין “געש”

 

המשימה הושלמה בהצלחה

חברי גרעין חדש של תנועת הנוער העובד והלומד הגיעו לפרק משימה בעיר *

חברי גרעין הנחל שהגיעו אשתקד בחרו להישאר בחדרה

 

ראש העיר חדרה, צביקה גנדלמן, קיבל בטקס צנוע את חיילי גרעין “געש” של תנועת הנוער העובד והלומד, אשר הגיעו לפרק משימה בחדרה. במפגש השתתפו גם מנהלת אגף נוצ”ץ (נוער צבא צעירים) בעירייה הדר מרום, מנהלת מחלקת נוער יעל יעקבי, רכזת תנועות הנוער גליה לבן ונוספים. כבר ביומם הראשון בחדרה השתתפו חברי הגרעין בעשייה התנדבותית במסגרת יום המעשים הטובים ברחבי העיר.

חברי הגרעין יפעלו בעיר במשך שנה במסגרת מחלקת הנוער של אגף נוצ”ץ העירוני, ויסייעו במשך שנת הפעילות במסגרות החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי בעיר.

החיילים והחיילות שישהו בחדרה יפעלו בשעות הבוקר בחטיבות הביניים ובתי ספר תיכונים ברחבי העיר, ובשעות אחר הצהריים במרכזי הפנאי בשכונות, כל זאת במטרה לקדם מטרות ויעדים עליהם אמונה מחלקת הנוער. בנוסף לפעילות החינוכית חברתית, יפעלו חברי הגרעין להעלאת המודעות לשירות משמעותי בצה”ל.

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

————–

לחיילים משימות רבות, כגון התחום החברתי בבתי הספר, בנייה והדרכת קבוצות מנהיגות, הכנה לצה”ל והעלאת אחוזי הגיוס, הכנה לצו ראשון, ליווי אישי של בני נוער, ועוד.

במפגש ההיכרות הביעו החיילים את ציפיותיהם לשרת באופן משמעותי וקיבלו את המסר כי מחלקת הנוער תעשה הכל להצלחתם ולמימוש החזון המשותף.

במהלך המפגש התבשר ראש העיר גנדלמן כי חברי גרעין הנחל שהגיעו לשנת שירות בשנה שעברה, כבר השתחררו , ולמרבה השמחה החליטו להישאר בחדרה. עוד צוין כי למסירותו של רכז הכנה לצה”ל ראשותי שרון בר המלווה את הגרעינים, חלק גדול בהישארותם בעיר.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן